Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 13:00:13

Mr.Stick:Monitoring :o)

    NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 12:55:06

    Kua jádro...ještě chrápete, nebo už si zase válíte prdel na rybách...

      NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:59:54

      Georgino:JJ, dobrou, hezky se vyspi :o)

        NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:59:16

        Tak dobrou jádro, jdu chrápat.

          NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:32:35

          Mr.Stick:Náhodou je krásná :o)

            NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 23:30:05

            @Georgino: Říkal sem ti, že je v pohodě...není sice nejkrásnější pod sluncem, ale....ty Exy ale jen okrajově...nejvíc letí na Die Happy a Guano A

              NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 23:29:45

              tady jedna oddechovka od SKA-P. http://www.youtube.com/watch?v=cZhl8HU2WQI

              Georgino: Oi! Ať se ti ten film nelíbí... :-)

                NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:29:42

                No nic, jdu koukat na film.Tak zatím Oi! vy toyové :o)

                  NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:26:26

                  Mr.Stick:Exploited jo??Paráda

                    NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 23:25:31

                    @Georgino: Tak to asi nééé :o) ale Exploidy jo...maličko :o)

                      NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:24:18

                      Mr.Stick:A co Sex Pistols, ty neposlouchá? :o) Nebo aspoň Ramones :o)

                        NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 23:23:15

                        @Georgino: Kapela woe :o))) něco podobnýho jako rozpadlý Guano

                          NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:21:52

                          stick:A die happy je co??

                            NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 23:20:51

                            @Kolči: Joo, ten šel zrovna kolem, tak sem mu ho pučil :o)))

                              NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 23:19:15

                              Mr.Stick: jo, a ten chlápek je tam jen jako stojan, viď? :-) Ale ryba je to moc pěkná...

                                NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 23:18:26

                                @Georgino: Ještě Die Happy :o)

                                @Kolči: Něco pro tebe, toho sem chyt včera - 6,5 kg, 72 cm :o))))

                                  NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:17:03

                                  Stick:No teď tak přemejšlim že bych vzal do Krefeldu kytárku, s tou jde všechno snáz :o)

                                    NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 23:15:22

                                    Georgino: jo, Casualties jsou hodně dobrý. A ti japončící jsou ženský:-) A že jsou to japonky mi nevadí, u muziky je mi celkem jedno kdo to zpívá, když se mi to líbí:-)

                                      NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:14:16

                                      Stick:No vida :o)))