Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:13:19

Kolči:Ty japončíci my nějak neseděj ale jak jsi tym dával ty 4 odkazy najednou tak to je punk as fuck!! :o)

    Kolči - Profil | Čt 24.8.2006 23:10:36

    Georgino: hlavně ty pasáže jak tam do toho ta holčina řve, ty jsou vynikající:-) A co moje muzika, líbí? :-)

      Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 23:10:19

      @Georgino: :o)))))) Boduješ...pusť to v Krefeldu...tohle má někdo rád...

        Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:09:50

        hele už máme 4 nejlepší otázku :o)

          Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:07:46

          Kolči:Však mě se taky líbí jen tahle :o)

            Kolči - Profil | Čt 24.8.2006 23:07:07

            Georgino: Guano Apes jsou taky hnus, ale trefil jsi od nich jedinou písničku co se mi líbí:-)

              Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:06:08

              Tak tohle by mělo bejt ono
              http://www.youtube.com/watch?v=ETPo6hOo9E0

                Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 23:04:05

                @Georgino: Něco jo, ale reserved do článku...seriálek pokud nebude zítra lejt, bude z ramen :o)

                  Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:03:01

                  Kolči:Jé sory, sem dal blbej odkaz :o)))) Tak počkej, dám to znova

                    Kolči - Profil | Čt 24.8.2006 23:02:47

                    Georgino: ne? Tak se na to podiv:-)

                      Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:02:16

                      Stick:No jo, nevšim jsem si :o) Dneska pěknej lov, gratuluju, já lína snad letos ještě nechytil.Nebylo by tam něco na seriálek? :o))

                        Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 23:01:24

                        Kolči:Dyť to nejsou GNR ty vole :o)

                          Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 23:00:34

                          @Georgino: Čti edity :o)) čekal sem na reakci...

                            Kolči - Profil | Čt 24.8.2006 22:59:56

                            Georgino: vždyť já ti napsal, že se mi to nelíbí:-)

                            Tady máte Thug Murder - japonskej streetpunk. Dovela dobrý.
                            http://youtube.com/watch?v=B4vc45YUFx0&mode=related&search=
                            http://youtube.com/watch?v=Tqf5SVST7Ek&mode=related&search=

                              Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 22:58:47

                              Heléé, koukám že kluci se se mnou už nebavěj :o))

                                Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 22:48:24

                                Stick:No tak korn už není co dřív ale Slipknot??

                                  Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 22:47:47

                                  žádná reakce na poslední odkaz? :o)

                                    Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 22:47:18

                                    @Georgino: Jak si myslel to s tím HC a KoRn a Slipknot? :o)))) EDIT: Slipáče jsem viděl loni naživo před Metallicou...a krom bubeníka, kterej je dooobrej, to je přitvrzenej pop...a žádnej growling to nezmění :o))

                                      Kolči - Profil | Čt 24.8.2006 22:44:37

                                      Georgino: těší mě, že se líbil:-) Donutím ji nejspíš v sobotu, tak sem něco hodim... :-)

                                        Georgino - Profil | Čt 24.8.2006 22:43:51

                                        Kolči:Tak ji donuť, minule byl dost dobrej :o)