Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 0:28:27

Mr.Stick >> jeste se zkusim zeptat tady u nas v obchode, jestli by mi neudelali cenu, ale to pochybuju. Cena Caldie je tu cca 4500

    NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 0:27:36

    Mr.Stick >> no dobre, ale rozdil 10-15 liber je pak cena postovneho, tak hledam :)

      NMr.Stick - Profil | Čt 4.6.2009 0:25:21

      Scanix >> To radši ne ... mám tu vlastnost, že velice nerad splácím dluhy. :o)

      No, všechny jsou okolo těch 100 liber, ne?

        NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 0:25:08

        Mr.Stick >> zkusim se poptat v tom shopu, kde maji Caldii 4000 za 99 liber, pokud budou mit moznost za podobnou cenu dodat i 2500, tak bych to klidne poridil i pro tebe a usetrime za postu atd, no problem.

          NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 0:21:51

          Mr.Stick >> nejde, protoze jsem nenasel nic za rozumnou cenu. Neni problem to poridit ted s tim, ze bys mi to zaplatil za ten casovy horizont, tedy mesic ci dva ;)

            NMr.Stick - Profil | Čt 4.6.2009 0:10:44

            Scanix >> Aha, tak to stejně nic ... já to vidím v horizontu měsíce až dvou. Nejde? Proč?

              NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:57:24

              Mr.Stick >> chtel bych ted, ale nenasel jsem shop, odkud by to slo, neni problem, klidne se domluvme na ICQ, pokud o necem vis, idealne platba pres PayPal :)

                NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:55:05

                Scanix >> Kdy máš v plánu objednat tu Caldii? Možná bych se přiživil (nezávazně, nevím jestli splaším finance) a vzal 4000 na heavy loading. :o)

                  NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:50:24

                  Mr.Stick >> ja prvne, vetsinou si vsimnu, ale vse je jednou poprve :)

                    NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:49:34

                    Scanix >> Tak na tackle car accidents mám zatím kliku, tak jsem nikdy nic doposud "neupravil". :o)

                      NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:47:51

                      Mr.Stick >> jj, tusim, ze jsi mi neco o te cene psal, tedy ne presnou castku, ale ja prave taky a proto si neco echt radeji nemuzu dovolit, ted jsem napriklad v kufru auta privrel civku twinu, trosku jsem ji deformoval u otvoru pro brzdu civky, ale snad to nebude moc znat, asi to bude treba zabrousit :))

                        NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:45:57

                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> tady to mas, ty vetsi jsou proste cca 8cm a ty mensi cca 5cm

                          NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:42:13

                          Scanix >> Já jsem na tohle prase, s prutama běžně třískám o větve, pokládám na šutry, do vody a tak. Ghost není výjimkou, možná je to tím, že jsem za něj těch oficiálních skoro 8000kč nedal. :o)

                            NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:39:39

                            Mr.Stick >> jj, to bych mel strach tahat i tam, kde porost neni na husto, za ty prachy :))

                              NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:38:24

                              Scanix >> Mohl by jsi mi vyfotit ten tvůj smáček s háčkem a k tomu dát něco pro porovnání?

                                NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:37:34

                                Scanix >> Normálně mám taky rád delší pruty, ale představa, že ybch měl tahat Ghosta, který má 290cm, někde v keřích na těch našich potůčcích mi nedělá dobře. :o)

                                  NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:37:22

                                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> proste jsou to stejne hlavicky, co sedi na 2" Clonay Relax, nakonec neni zadouci dostat hacek moc daleko od zacatku smacka, kazi to pak pohyb

                                    NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:36:24

                                    Mr.Stick >> no jasne, ale my tu mame preci jen vetsi reky a obcas to falknu i dal, pro me je 270 univerzal velikost, uz notnou dobu mam vyzkouseno, ze mi mensi prut nedela dobre. Jak napsal kdysi Flip a je to pravda, s delsim prutem udelas ty same kouzla, co s kratsim, jen obracene to vzdy nejde ;)

                                      NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:35:15

                                      Scanix >> 4 háčka na 2g hlavičkách? To u nás nemaj, nevíš kde to prodávaj na NETu

                                        NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:34:47

                                        Scanix >> 270 nechci, dokonce bych bral 210 kdyby byla. Na brodění je to lepší, respektive se mi ten prut líp ovládá.