Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:33:23

Mr.Stick >> ja bych se tech 270 nebal, rek bych, ze se chova vytecne...ta 240 aby nebyla moc tuha, ale nevidel jsem.

X-Rap >> tusim 4 hacky na 2g hlavicce. Jinak to zas takove nastrahy nejsou, bezne mi ted berou 2" kopyta a mel jsem ataky i na 3" od tech vetsich. To vis, hlad je hlad :)

    NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:31:16

    Scanix >> Při nejbližší příležitosti tu 240/2-14 koupím jako univerzálnější náhradu za Pezona.

      NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:30:23

      Scanix >> Mě totiž příjde 8cm nástraha dost velká na pstruhy, jaký tam dáváš háčky?

        NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:30:12

        Mr.Stick >> jj, taky jsem ta tuhle koukal, asi by zaslouzila pekne omyt, je tam videt rozdil oproti koncovce, co se maci ve vode obcas :)

          NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:29:20

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> jiste, ze obcas padaji, tak jako u jinych nastrah, nekdy je tezke odhadnout, kdy zaseknout, nekdy rybu nechas dele a pusti to, jindy to potrebue dobrat, je to alchymie

            NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:29:19

            Scanix >> Pěkně se dá pozorovat na rukojeti té Destiny příběh "tak jde čas" ... u toho duháka ještě pěkně čistá, u té štiky nedávno už pěkně ochmataná. Jste se srostli. :o)

              NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:27:23

              Prvni 50+, 54 a 2kg

                NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:26:44

                54 a 45

                  NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:26:11

                  Mr.Stick >> to se mi stava posledni dobou podezrele casto, ale dnes to bylo az v podberaku

                    NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:25:57

                    Scanix >> Mužu se zeptat, zda-ti nepadaj ryby, když používáš 8cm smáčky?

                      NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:25:27

                      Dalsi 49

                        NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:25:14

                        Já mám letos největší rybu ze pstruhovky štiku 48cm :o(

                          NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:24:51

                          Scanix >> Viděl jsem, krásnej. Měl jsem jednou na prutě taky rybu okolo 50ti, jenže vystoupila před vylovením.

                            NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:24:40

                            Scanix >> Dnes 50, zítra 70cm že? :o)

                              NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:24:31

                              49

                                NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:24:06

                                51

                                  NScanix - Profil | St 3.6.2009 23:23:25

                                  Mr.Stick >> do letoska jsem na tom byl podobne, dnes 50

                                    NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:22:05

                                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Nemám žádný velký lososovitý ryby ze svazovek, nej duháka 44, asi.

                                      NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:18:06

                                      Mr.Stick >> aha, a co máš za nejhezčí ryby z svazovek?

                                        NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:17:03

                                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Několik ano, ale ne z řeky.