Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Npira - Profil | Čt 4.6.2009 11:22:57

skwor >> sehnal,3 minuty od poptani jsem mel slusnou nabidku,ale kdo by nemel kmontakty,tak ho v shopech shani tezce..
ja jsem ve skole a mel jsem zkousku z etiky.hruza!

    NPepaČadek - Profil | Čt 4.6.2009 11:19:01

    pira >> tak je to s každou módní kravinou. Mončičáci, céčka, tamaguči, PezonMichel.... :-))
    (to all: jen rejpu) :-)

      Nskwor - Profil | Čt 4.6.2009 11:18:54

      pira >> Vždyť jsi ho sehnal docela lehce, ne?

      Teď jsem přišel od vody a jsem děsně vymrzlý, strašně tam fouká. Ale nachytal jsem.

        Npira - Profil | Čt 4.6.2009 11:17:16

        skwor >> hmm tak to ju. Pred chvili se pizmoni tezko shaneli a ted se prodavaji., vzdycky prijdu s krizkem po funuse...

          Nskwor - Profil | Čt 4.6.2009 10:47:34

          pira >> Asi jo. Kamarád mi na něj dal slušnou nabídku, tak půjde.

            NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 9:34:21

            boyscout >> neni nad pekne prekvapeni, je to fajn, kdyz se povede pekna kudla na smacek bez lanka ;)

              NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 9:33:20

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> vetsina ryb, uchvati nastrahu u pomyslne ryby hlavy, pokud ne, zejmena zrazeni pstruzi pak kousou jen do ocasku, pak je treba jim dat cas, aby nastrahu dobrali. Pokud navic pouzijes prilis dlouhy ci velky hacek, pak se chod nastrahy je jaksi ten tam...

                Nboyscout - Profil | Čt 4.6.2009 9:28:30

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> a tady máš výsledek. Místo candáta přišla na smáček štička :-)

                  Nboyscout - Profil | Čt 4.6.2009 9:27:38

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> tady máš taky jeden smáček

                    NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 9:20:25

                    Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> mas recht, jsou to priserny fotky :))

                      NPytlák Dádulka - Profil | Čt 4.6.2009 8:35:36

                      hehe

                        NPuntík - Profil | Čt 4.6.2009 7:34:06

                        A jinak: Jděte s těma rybama už do hajzlu. Nedá se na to dívat.

                          NPuntík - Profil | Čt 4.6.2009 7:33:35

                          iwanhoe >> ad moje prchlivost: Jsem. Řekl bych, že to ze mě někdy úplně září.
                          Někdy mi stačí jen malinko a hned prchám.. :)

                            NX - Rap - Profil | Čt 4.6.2009 7:28:29

                            Scanix >> TO tak fakt nechápu, jak to děláš - já musím dát u gumy na pstruhy háček aby měl co nejblíže konci ocásku - a ryby mi občas padaj, a ty si dáš háček klidně 5cm od konce :o)

                              Npira - Profil | Čt 4.6.2009 6:52:16

                              skwor >> ty taky prodavas pizmone?:-o

                                Nskwor - Profil | Čt 4.6.2009 6:51:11

                                Mr.Stick >> Chceš destiny? Až po zahájení prodám kamarádovi toho Pižmoně, tak by mě víc lákalo tohle http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/​prut-team-dragon-2-40m-3-14g-model-2009

                                  Npira - Profil | Čt 4.6.2009 6:40:13

                                  Scanix >> jaky tam u vas maji ceny navi quantum?Asi taky prepaleny,vid?

                                    NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 0:38:29

                                    Mr.Stick >> no on je to ve skutecnosti rakusak, tak kdo vi :)

                                      NMr.Stick - Profil | Čt 4.6.2009 0:32:31

                                      Scanix >> Tak to by bylo asi reálnější si ten naviják doma postavit sám, než aby český obchodník dal cenu. :o)

                                        NScanix - Profil | Čt 4.6.2009 0:29:42

                                        Mr.Stick >> jinak koupit neco na dluh taky nenabizim kde komu, preci jen, v tebe mam duveru ;)