Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:16:31

Mr.Stick >> No však já jsem to myslel tak, že je to výsledek toho co umí! Máš letos pstruha přes 45cm? Já ani zdaleka ne :o)

    NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 23:11:27

    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> To není vrchol ... to jsou léta praxe a umění.

      NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:10:01

      Tak to je už vrchol, vyděli jste co zase lapl Scanix? Jdu si stěžovat :o)

        NX - Rap - Profil | St 3.6.2009 23:01:51

        iL3gAl >> A jak to dopadlo?

          NiL3gAl - Profil | St 3.6.2009 22:20:15

          Georgino >> To taky. Jako by se ti to nestalo.

            NGeorgino - Profil | St 3.6.2009 22:12:09

            iL3gAl >> s češtinou válčíš taky co?

              NiL3gAl - Profil | St 3.6.2009 22:03:51

              Hoj tak takhle jsem dnes válčil s metrovym tolstojem.

                Npira - Profil | St 3.6.2009 21:58:50

                Mr.Stick >> aha,tak fajn, budu se tesit!

                  Npira - Profil | St 3.6.2009 21:58:11

                  zda se me to nebo je tady trosku jiny pismo?

                    NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 21:56:44

                    pira >> nene, pošlu ...

                      Npira - Profil | St 3.6.2009 21:55:53

                      brou noc bejci

                        NBláža - Profil | St 3.6.2009 21:55:34

                        Mr.Stick >> Ty vypěstovaný pravidelně sbírám ,tak nevím kde by jsi je vzal :o)

                          Npira - Profil | St 3.6.2009 21:55:19

                          jo to by slo, tys uz to poslal?:-o

                            NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 21:53:52

                            pira >> Jestli jsem to dobře nakalkuloval na stránkách české pošty, Pižón by k tobě měl doputovat jako normální balík, pojištěný na 2000Kč, za cenu cca 100Kč ... to by šlo, ne?

                              Npira - Profil | St 3.6.2009 21:49:46

                              Jahody ja rad! Ted jsem mel misku s mlikem...

                                NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 21:48:42

                                Bláža >> Ti dám umělý ... pečlivě vypěstovaný. :o)

                                  NBláža - Profil | St 3.6.2009 21:29:53

                                  Mr.Stick >> Stejně jsou umělý :-)

                                    NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 21:29:18

                                    jepice >> Na Skladě bude krásně, protože nejedu já. A siveni, no jó, kdo by to chytal za hubu, to umí každej.

                                      NSander - Profil | St 3.6.2009 21:28:02

                                      Mr.Stick >> ty jo, dík.

                                        Njepice - Profil | St 3.6.2009 21:27:42

                                        Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> ser na Skaldu, stejně bude fučet a chytneš hovno. Leda že bys jel podsekávat cíleně půlmetrový siveny, viď Oto? :-)