Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 21:27:20

Sander >> Jasně, ale rychle, už zbyly jen 3.

    NSander - Profil | St 3.6.2009 21:26:48

    Mr.Stick >> můžu si jednu vzít?

      NMr.Stick - Profil | St 3.6.2009 21:25:49

      mňam

        Niwanhoe - Profil | St 3.6.2009 19:17:05

        Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> nejseš Ty moc prchlivej ? :-)

          NPuntík - Profil | St 3.6.2009 18:40:56

          jiris >> Ne, opravdu.. Zkus dát nějakou svoji vizi na papír. Já bych rád, ale nedovedu říct kdy. Načrtni kdy, kam ..a já to třeba nějak dám.

            Njiris - Profil | St 3.6.2009 18:37:38

            Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> hmm, tak stavěj rychle :)

              NPuntík - Profil | St 3.6.2009 18:36:09

              iwanhoe >> No.. jak kdy. Když mi například bagrista řekl, že ty palety s tvárnicema na ty vidle nenabere, protože nedostal výslovný souhlas sousedky (majitelky vedlejšího staveniště, která zrovna nebyla doma) k vjezdu na její rozježděný pozemek, že máme tu paletu rozebrat a naskládat mu ty tvárnice do lžíce, bylo to, jak by do mě bodl ty vidle. Poslal jsem ho, čuráka, do prdele a odjel jsem pryč.
              EDIT: Už ani nevím, kam všude jsem ho poslal a jak mile jsem ho oslovoval. V té chvíli mě opustily všechny smysly a zcela jsem zapomněl na slušné vychování a rozumnou mluvu. Chudák bagrista.

                Niwanhoe - Profil | St 3.6.2009 18:32:44

                Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> baví? to přejde, neboj .-)

                  NPuntík - Profil | St 3.6.2009 18:30:47

                  iwanhoe >> Víš, mě to i baví.. (a to to ještě není ten můj barák), ale už je toho celkem dost.

                    NPuntík - Profil | St 3.6.2009 18:29:18

                    jiris >> Opravdu to moc nevidím..
                    Dovolil jsem se uvolnit příští pátek - neděle.. jedu na Skaličku.

                    Tenhle víkend hovno, další Skalička.. a dál už nevidím. Soboty jsou pro mě od jara pracovní, v neděli se z toho obvykle léčím a zbytek práce. Dnes jsem si dovolil zapíchnout to v práci ve dvanáct, abych se pak mohl třikrát otočit s vozejkem mezi prodejnou stav. materiálu a stavbou. Žádná dřina, ale čas si to vzalo.

                    Kdyžtak do SZ, jak by sis to představoval. Třeba nějak jo, ale vzhledem k tomu, že jsem letos ještě nechytil tečkovanou rybu, mi budeš dělat průvodce spíš ty. Jo a nemám mouchy. Není čas. :)

                      Niwanhoe - Profil | St 3.6.2009 18:24:48

                      Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> a bude ještě hůř - stavba, to je "miláček na celý úvazek a ještě kousek" ...

                        Njiris - Profil | St 3.6.2009 18:20:29

                        Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> jsem slyšel, že u Vás vysypali 5 kg duháky, tak bych na chrousty přijel. Co? Místo lopaty vezmeš 6tku a deme.

                          NPuntík - Profil | St 3.6.2009 18:16:07

                          jiris >> Já?! Si mě s někým pleteš, né?
                          Jsem nebyl na rybách 2 týdny. Práce, stavba, práce. Je to horší, než jsem si myslel.

                            Njiris - Profil | St 3.6.2009 18:14:53

                            Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> kdy zajdem chroustovat? :))

                              NPuntík - Profil | St 3.6.2009 17:54:34

                              Úchylové! Ještě si vemte stejný růžovoučký spoďáry a tričínka..

                                Npira - Profil | St 3.6.2009 17:50:17

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> hmm tak to jo, ale tak treba aspon gumy budeme mit stejny

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | St 3.6.2009 17:49:09

                                  pira >> ne, mám jiný na UL.

                                    Npira - Profil | St 3.6.2009 17:06:55

                                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jojo, ale jeste je jeho majitelem Mr.stick...
                                    mas ho take?:-)