Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | St 3.6.2009 17:00:29

pira >> si koupil pižmoně?

    pira - Profil | St 3.6.2009 16:58:40

    Mr.Stick >> ten pezon je i na gumy vhodnej,vid? Se na nej tesim jak malej kluk!

      pira - Profil | St 3.6.2009 15:25:49

      Mr.Stick >> hold nikdo takove stesti nema;-) ale nevim co je lepsi, jestli mit koulicky nebo vajicka:-)

        Mr.Stick - Profil | St 3.6.2009 15:24:50

        pira >> Není to na škodu, no.

          Mr.Stick - Profil | St 3.6.2009 15:24:39

          boyscout >> No jó, pod slovem baits si představím v první řadě koule, nikoliv štíhlé vláčecí nástrahy. :o)

            pira - Profil | St 3.6.2009 15:20:22

            Mr.Stick >> to je vyhoda mit vlastni koule:-)

              boyscout - Profil | St 3.6.2009 15:19:48

              Mr.Stick >>ti dám boilies. To si poradce na přívlač když ani neznáš dělení woblerů? :-)

                Mr.Stick - Profil | St 3.6.2009 15:19:37

                pepa-č >> PepaČadek >> No jo. Úplně jsem ten nick vytratil z paměti, možná jsem dokonce měl i nějaké další variace. :o)

                  Mr.Stick - Profil | St 3.6.2009 15:17:26

                  boyscout >> Že bych měl i vlastní boilie? :o)

                    PepaČadek - Profil | St 3.6.2009 15:17:09

                    Mr.Stick >> skoč do Flipovi otázky, dej skočit na konec a čti odzadu :-)

                      boyscout - Profil | St 3.6.2009 15:15:59

                      pepa-č >> PepaČadek >> takže pojem "stickbaits" ma taky něco společného s tím naším MRK-áckým dinosaurem? :-)

                        PepaČadek - Profil | St 3.6.2009 15:11:18

                        Mr.Stick >> tajné zdroje :-)

                          Mr.Stick - Profil | St 3.6.2009 14:27:26

                          pepa-č >> PepaČadek >> Ta německá verze nicku je dobrej dinosaurus. Kde jsi to vyštrachal? :o)

                            Pásovec - Profil | St 3.6.2009 14:22:02

                            Bulk >> moje cislo je 723022001

                              skwor - Profil | St 3.6.2009 14:01:32

                              Stanley 87 >> Thx :-)

                                skwor - Profil | St 3.6.2009 14:01:20

                                pepa-č >> PepaČadek >> Peníze z výhry pošli prosím na můj účet, číslo pošlu na SZ :-))

                                  Stanley 87 - Profil | St 3.6.2009 14:01:00

                                  skwor >> Congratulation

                                    PepaČadek - Profil | St 3.6.2009 13:59:30

                                    skwor >> Bingo!!! Fanfááára!!! And the winner is....(šelest otvírání obálky)...SKWOR!!!
                                    ano, je to přesně tak. :-)))

                                      skwor - Profil | St 3.6.2009 13:57:49

                                      pepa-č >> PepaČadek >> V překladu do angličtiny Mr.Stick, v překladu do četštiny Ota Kout :-) Pamatuju, když sem pár dní s tím nickem psal :-)