Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Npira - Profil | Po 1.6.2009 20:23:08

Scanix >> hmm myslis ten prut nebo bout? na prutu uz jsem zkoumal,jak by se dal eventuelne zkratit.. jeste potrebuju ploutve, zachranou vestu plovouci...:-)

    NScanix - Profil | Po 1.6.2009 20:22:38

    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Koukam, ze uz jsou levnejsi, po telefonicke domluve to postou posilaji tez http://www.damialba.cz/fishing/dam/splavky/splavky​_trout.htm

      NScanix - Profil | Po 1.6.2009 20:20:56

      pira >> pekne, ale do vany je to moc velky :))

        Npira - Profil | Po 1.6.2009 20:20:27

        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> me se sbirem radil rybomil ...

          NBulk - Profil | Po 1.6.2009 20:19:59

          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Zkus milo

            NMr.Stick - Profil | Po 1.6.2009 20:18:38

            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Tiskový chyby tam byly pořád, navíc z typografického hlediska by zasloužili nakopat i sazbaři, potažmo grafici, něco jako mezery za čárkou a podobně se tam nenosí.

              Npira - Profil | Po 1.6.2009 20:17:41

              Scanix >> za bout a proutek Pezom a michel od zdejsi mistra, ale ten mi pry stejne neprijde, tak nevim...

                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 20:17:28

                Scanix >> nějaký e-shop?

                  Npira - Profil | Po 1.6.2009 20:16:32

                  Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jasne, diky moc... mozna se mi dostanou do ruky neopreny vision subzero,nemas nejakou zkusenost s tim?:-)
                  tyjo, z ty gumy se dela tolik uzitecnejch veci:-)

                    NBulk - Profil | Po 1.6.2009 20:16:02

                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Počkej na iwanhoa, sbiro je jedna z mála věcí, u který mu věřím, že tomu rozumí.

                      NScanix - Profil | Po 1.6.2009 20:15:53

                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> asi nejlip by poradil iwanhoe, ja pouzivam ty prusvitne potapive plastaky 5-7g, cena 50-60.

                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 20:14:35

                        Pánové, nějaká zkušenost se sbirulinem? Značky?? Chci něco na vláčák - rozdíly v cenách jsou velké 50 - 150 Kč, nerad bych se spálil.

                          NScanix - Profil | Po 1.6.2009 20:14:26

                          Worm >> Mas pravdu, tlamu mela jako tarpon ci gar :)

                            NScanix - Profil | Po 1.6.2009 20:11:55

                            pira >> za co jsi utratil? ;)

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 20:11:46

                              Georgino >> mě se líbil moc, teď už měním názor. Místo wagler napsat wobler - to už je pro mě docela síla na speciál časák.

                                NWorm - Profil | Po 1.6.2009 20:11:02

                                Scanix >> Člověče čuměl jsem na to tvoje video a slintám závistí.Koukal jsem,že jsi hodně smáčkoval :o) Zdálo se mi to a nebo ta štika,těsně před 4 minutou,měla mírně zdeformovanou hlavu.

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 20:10:43

                                  pira >> pokud myslíš ponožka - neoprenová tak klidně v teniskách ale na neopren si vem nějaké klasické ponožky, neb drobný písek a kamínky rychle neopren likvidují - za chvilku by ti tekl.

                                    Npira - Profil | Po 1.6.2009 20:09:19

                                    Mr.Stick >> hmm jasne, ja jen abych vedel, co mam kupovat;-)

                                      NGeorgino - Profil | Po 1.6.2009 20:08:12

                                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> mě se ten časák vůbec nelíbí, poslední 3 čísla jsem skoro neotevřel

                                        NScanix - Profil | Po 1.6.2009 20:07:33

                                        skwor >> Dragon "Osud" 2.7m 10-35g, proste woblerak :)