Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 20:32:59

iwanhoe >> rozumím.

    Scanix - Profil | Po 1.6.2009 20:31:55

    iwanhoe >> Myslis, ze je to nutny hned do zacatku, at si radeji koupi 5ks od DAMu, az je utrha a zjisti co a jak, pak postoupi o level :)

      iwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 20:31:40

      Bulk >> zmetku :-)

        iwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 20:30:56

        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> ale jako jedíní je mají "hloubkově a dle sklounu rozdělené a chovají se jedinečně - tož šetři - kup levné, ale pak se mě neptej, jak s nimi narábať, bo to nebudu moci sloužit ... .-)

          Bláža - Profil | Po 1.6.2009 20:30:47

          pira >> Jen se utěšuj :o))

            Scanix - Profil | Po 1.6.2009 20:30:33

            Georgino >> asi mas recht, no ono obecne i na gumaku je to obcas problem, zvlast pri lovu na woby, kdyz si to pak fiska zapichne pri vylovovani jen to fici :))

              Mr.Stick - Profil | Po 1.6.2009 20:29:05

              Georgino >> Aha, to já ani nevím ...

                Bulk - Profil | Po 1.6.2009 20:28:55

                iwanhoe >> Jéé ty sis všiml, to jsem rád.

                  Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 20:28:20

                  iwanhoe >> to je ten rozdíl - Milo 120 kč/ks :o)

                    pira - Profil | Po 1.6.2009 20:28:12

                    Bláža >> to je to, ceho se nejmin bojim... jsem strevo a tak o rybu vetsi jak 70 cm tezko zavadim........

                      iwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 20:28:04

                      Bulk >> pyčo, urazils Mistra a tof pofral bvouku .-(

                        Bulk - Profil | Po 1.6.2009 20:27:25

                        Mr.Stick >> Nechybíme mu.

                          Georgino - Profil | Po 1.6.2009 20:27:07

                          Mr.Stick >> Netuším, vím jen že už není v kanclu na námku a to je vše

                            Bláža - Profil | Po 1.6.2009 20:26:32

                            Scanix >> Bude sranda , až ho fiška zatáhne někam do roští :-))

                              Mr.Stick - Profil | Po 1.6.2009 20:26:31

                              Georgino >> BTW, co je s Pavlíkem, neviděl jsem ho tu snad měsíc.

                                pira - Profil | Po 1.6.2009 20:26:30

                                Scanix >> tady ta reka je fakt volej,nevim no, co myslis,ze je tolik nebezpecny?Ja si s tim zajedu z mista A na mista kde voda stoji a pak se proudem necham unest do bodu B a vystopim...

                                  iwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 20:26:24

                                  Ledňáček (Iceman) 31,05 >> sbirulina BUBO - od Mila - počti si a pak se ptej ...

                                    Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 20:25:47

                                    Kluci díík, inspirace dost. Jdu to pořešit.

                                      Georgino - Profil | Po 1.6.2009 20:25:31

                                      Scanix >> třeba Pavel Z. s tím na řeku (Labe) vážně leze a chrochtá si jak je to super

                                        Scanix - Profil | Po 1.6.2009 20:24:35

                                        pira >> koukam, ze to beres zodpovedne, jen na reku bych s tim vazne nelez, uz dost na tom, az te nejaka Apolena povozi po jezere :)