Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Po 1.6.2009 20:07:10

pira >> Určitě ne a i kdyby nechali, seru na ně. Překopu kostru těch zbylých dvou článků a oba vyjdou v Rybolovu.

    NScanix - Profil | Po 1.6.2009 20:06:39

    Mr.Stick >> Presne tak, k tomu par chybejicich nastrah a dalsi zbrblicky (copyright Flip) a bylo to :)

      Npira - Profil | Po 1.6.2009 20:05:53

      Mr.Stick >> a nechaji te aspon dokoncit obdobi rocni...

        Npira - Profil | Po 1.6.2009 20:05:30

        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> ze oni ne tam nevyfotili?:-)
        helet mam dotaz, potrebuju pro zacatek do brodaku s ponoskou special brodici botky,nebo to muzu chvili prechodit v teniskach?:-)

          NMr.Stick - Profil | Po 1.6.2009 20:05:22

          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Já se na úkor toho časáku už radši nevyjadřuju ani kladně, ani záporně.

            NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 20:02:56

            Sem si dnes koupil posledního Rybáře a poprvé musím konstatovat - nic moc :o(

              Nskwor - Profil | Po 1.6.2009 20:02:44

              Scanix >> Cos kupoval? Já dneska vlítnul do obchodu s pětikilem a odcházel se stovkou :-)

                NGeorgino - Profil | Po 1.6.2009 19:58:06

                Hugo Fisher >> nerozumím co tím myslíš, přeložíš to do jazyka blbců?

                  Npira - Profil | Po 1.6.2009 19:57:52

                  Scanix >> jsem rad, ze nejsem sam, kdo utraci:-)

                    NMr.Stick - Profil | Po 1.6.2009 19:54:23

                    Scanix >> Další "osudový" prut?

                      NScanix - Profil | Po 1.6.2009 19:52:21

                      Hugo Fisher >> Tak jsem z RSP objednal par veci a je toho hned za 4tis a to na ten prut byla jeste nahla sleva :)

                        NGeorgino - Profil | Po 1.6.2009 19:32:24

                        Mr.Stick >> Sajgon jak prase. Na pstruzi myslíš na Labský? No byli, pár bláznů na boutech tam bylo :-) Můžeš na icq?

                          NMr.Stick - Profil | Po 1.6.2009 19:31:51

                          Hugo Fisher >> Čo také si představuješ pod pojmem konfliktní nesouměrnost?

                            NMr.Stick - Profil | Po 1.6.2009 19:31:19

                            Georgino >> To musel bejt solidní sajgon, podle fotek. Byli jste se podívat i na pstruzí? :o)

                              NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 19:31:18

                              Georgino >> to uz by vznikla jista konfliktni nesoumernost..

                                NBulk - Profil | Po 1.6.2009 19:29:27

                                Georgino >> Pěkná kočka

                                  NGeorgino - Profil | Po 1.6.2009 19:27:45

                                  Hugo Fisher >> a můžeš vzít i tu svoji novou milenku, čím víc bab, tím líp .-)

                                    NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 19:25:21

                                    Georgino >> to je ferova nabidka

                                      NPepaČadek - Profil | Po 1.6.2009 19:24:47

                                      jepice >> ólrajt

                                        NGeorgino - Profil | Po 1.6.2009 19:24:28

                                        Hugo Fisher >> Když vezmeš i svou zrzku, proč ne :-)