Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 19:23:49

Georgino >> a doplnkova otazka: Bude s nami letos u vas v bazenu?

    NGeorgino - Profil | Po 1.6.2009 19:16:13

    Hugo Fisher >> Ne :-)

      Njepice - Profil | Po 1.6.2009 19:13:47

      pepa-č >> PepaČadek >> nedlužíš nic, někdy mi za to koupíš pivo.
      Puntík- ta cena pivka za poštovné mě nezabije.

        NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 19:13:27

        Georgino >> krasna slecna, krasna pohoda, krasny ty

        a ted me zajima - to mas na sobe ty kalhoty s dirou na zadku? :)

          NSander - Profil | Po 1.6.2009 19:13:12

          Georgino >> tak tos musel mít pěkně prochcaný tenisky :o))

          Já už myslel že je tam léto...

            NKolči - Profil | Po 1.6.2009 19:12:40

            Georgino >> no, to jo, ty kaziči fotek... :-)

              NGeorgino - Profil | Po 1.6.2009 19:11:44

              Sander >> Tam bylo sněhu :-)

                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 1.6.2009 19:11:37

                Sander >> ne sperma :o)))

                  NGeorgino - Profil | Po 1.6.2009 19:09:08

                  Kolči >> Aj já jsem moc hezkej :-))

                    NSander - Profil | Po 1.6.2009 19:08:14

                    Georgino >> ty jo, slečna vypadá jako by jí to počasí šmakovalo. To vzádu je sníh?

                      NKolči - Profil | Po 1.6.2009 19:07:06

                      Georgino >> moc hezká slečna :-)

                        NPuntík - Profil | Po 1.6.2009 19:06:43

                        jepice >> Heleď, teď bacha a hlavně - neukvapuj se. Když nabízí.. mohl bys ho pěkně natáhnout. Aby se mu huba zakřivila! :))

                          NPepaČadek - Profil | Po 1.6.2009 19:04:59

                          jepice >> super - já si ho odchytím. dlužím ti něco za poštovný?

                            NPuntík - Profil | Po 1.6.2009 18:52:49

                            pira >> :)))))
                            Píšu jedna! Nech si to připsat u další zkoušky. :))

                              Npira - Profil | Po 1.6.2009 18:50:42

                              to je taky komunikace to bych posel...

                                Njepice - Profil | Po 1.6.2009 18:48:48

                                pepa-č >> PepaČadek >> holub dnes vyletěl z hnízda.

                                  Npira - Profil | Po 1.6.2009 18:27:32

                                  Mr.stick- nekoukals jestli to vsechno doplulo?

                                    NDenny - Profil | Po 1.6.2009 16:50:54

                                    iwanhoe >> no snad se takove hruzy nedoziju :-)

                                      Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 14:57:00

                                      Sander >> a za pár let klesneme možná až na "kvalitu" středních škol v USA ... a wo co jako go .-)

                                        NSander - Profil | Po 1.6.2009 14:23:57

                                        Ty jo, teď jedu od maturit - závěr z toho takový, že za pár let se asi bude chodit maturovat hned ze základní školy, protože úroveň školství dosti poklesla.