Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Nboyscout - Profil | Po 1.6.2009 12:59:18

Jinak jsem včera dokončil úklid gum a jiného harampádí...už mám nachystánu i krabici gum na loď...uff...to byla fuška. A co všechno jsem přitom objevil. Hlavně že už to mám za sebou, měl jsem v tom strašnej bordel. Takže sezona už může přijít, na drobné ladění mám ještě 14 dní, to stihnu. Už jen navázat nějaká lanka a je to :-)

    Nboyscout - Profil | Po 1.6.2009 12:56:12

    iwanhoe >> hysterky nebrat....od těch raději dál...nemůžeš jim pomoct, to může jen psycholog / psychiatr... :-)

      Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 12:47:37

      Hugo Fisher >> ad Ája - holt platí, že protiklady se přitahují :-)
      Navíc bude něco na tom, co tvrdil jeden psycholog :
      "Nejlépe k sobě pasují hysterka a alkoholik
      on chlastá, protože nemůže snést ty její scény
      ona dělá scény, protože on chlastá"
      prostě harmonie ...

        Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 12:44:27

        Pásovec >> kule už necinkaj, jen kolena ještě vržou ...

          NZajda - Profil | Po 1.6.2009 12:22:19

          Hugo Fisher >> Budu sprosťák ještě jednou...Možná máš dlouhé předloktí..:-)))

            N[uzivatel odstranen] - Profil | Po 1.6.2009 12:21:52

            Hugo Fisher >> tak to fakt nevím.. :-)

              NPepaČadek - Profil | Po 1.6.2009 12:21:50

              Hugo Fisher >> no tak hurá!

                NBulk - Profil | Po 1.6.2009 12:21:27

                Hugo Fisher >> Jdu jí popřát :-)

                  NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 12:20:53

                  pepa-č >> PepaČadek >> jo, to asi jo. Jsem nehorazne vtipny a esteticky povedeny.

                    NPepaČadek - Profil | Po 1.6.2009 12:19:52

                    Hugo Fisher >> má tě ráda. Dává to smysl?

                      NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 12:19:04

                      Dalimil >> ne, ty nemam

                      takze nedava - ja to vedel! :)

                        N[uzivatel odstranen] - Profil | Po 1.6.2009 12:18:38

                        Hugo Fisher >> jestli máš prachy, tak to smysl dává...:-))

                          NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 12:17:14

                          Mam vsem (koho to zajima) vzkazat, ze Aja ma statnici 1 (obhajobu mela tez za 1). Jeste ji pristi tyden ceka druha statnice.

                          To mam chytre devce, ze?

                          Az to nedava smysl .... :)

                            NPásovec - Profil | Po 1.6.2009 12:15:38

                            iwanhoe >> hele radší rozmrazuj kule.....

                              NPásovec - Profil | Po 1.6.2009 12:15:18

                              Bulk >> klídeček rybízku(Hnátek copyright)

                                Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 12:13:39

                                Pásovec >> když ptáčka lapají, pěkně ho blafají - fuj čtyřprocenťáku, takhle lákat Bulíka na seznamku ...

                                  NBulk - Profil | Po 1.6.2009 12:12:19

                                  Pásovec >> Proč? Dal sis tam inzerát pod skrytým jménem a čekáš, že mě klofneš?

                                    NPásovec - Profil | Po 1.6.2009 12:11:09

                                    Bulk >> radsi odpovez na nejaky to oznameni "on hleda jeho"

                                      Nvlko - Profil | Po 1.6.2009 11:24:20

                                      Přesto, že jsem starej fotr a nic by mne už nemělo překvapit, tak toto - tedy toto...
                                      http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-multik​ulti-pavlik-morozov-dym-/p_spolecnost.asp?c=A090531_182​651_p_spolecnost_wag

                                        NBulk - Profil | Po 1.6.2009 11:21:46

                                        Asi si dám do oznámení inzerát, že hledám kvalitního a zkušeného vláčkařé, páč tady to stojí za zlámanou grešli.