Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NScanix - Profil | Po 1.6.2009 10:31:15

Tak jsem ty dubnovy a kvetnovy ulovky zapouzdril do videa :)
http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=11344

    Nskwor - Profil | Po 1.6.2009 10:26:20

    Mr.Stick >> Koukal jsem na ty fotky, tak hrál normálně v botaskách. Jinak koupil jsem toho Storma, co připomíná ten shallow fat rap, tak bližší info čekej po zahájení.

      NBulk - Profil | Po 1.6.2009 8:46:20

      A duhák lover je tady

        NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 8:15:03

        brej den

          Npira - Profil | Ne 31.5.2009 21:52:24

          jsem nejakej nachcipanej, du do pelechu,
          Otiku, kdybys nejak vymyslel zpusob dopravy, bylo by to super..
          do prahy asi nepojedes ted nekdy vid?:-/
          brou noc

            Niwanhoe - Profil | Ne 31.5.2009 21:37:53

            Mr.Stick >> O.K.

              NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 21:21:10

              Georgino >> nejlepsi hlaska vsech dob je stejne:

              Pažout: "Jééééé, ten se mi poved!"

              :)

                NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 21:20:37

                Bulk >> Já ne a vůbec nemám páru o co jde. :o)

                  NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 21:20:26

                  Georgino >> :))

                    NBulk - Profil | Ne 31.5.2009 21:19:31

                    Georgino >> Tady na to kouká snad každej :-)

                      NGeorgino - Profil | Ne 31.5.2009 21:18:44

                      On jí strkal jazyk do tý zmalovaný tlamy! :o))))

                        NBláža - Profil | Ne 31.5.2009 21:17:38

                        Mr.Stick >> Aby ne , chodil se ségrou do školy , a když bydlel v Chlumci , tak ve vedlejším vchodě v bytovce :-))

                          NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 21:16:45

                          iwanhoe >> Jinak zatím bez odezvy, dotyční fakt neberou founy ... dám vědět v průběhu týdne.

                            NGeorgino - Profil | Ne 31.5.2009 21:15:10

                            já mám kleně od dědy :-)

                              Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 21:15:02

                              Mr.Stick >> Překonat to bude těžký. 50tek mám dost, zasekl jsem se na 53cm. To mám pro jistotu dvakrát :-)

                                NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 21:14:54

                                Bláža >> Ty ho znáš? Čoveče asi mám. :o) Jinak ti tátovi tloušti byli, no, víš odkud ... říkal jsem ti, že jsem tam měl tenkrát kontrolu od toho babeťáka.

                                  NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 21:13:19

                                  skwor >> Já taky ne, moje totálně zakletá hranice je 50, táta do dneška měl největšího 49. Docela skok.

                                    Niwanhoe - Profil | Ne 31.5.2009 21:12:32

                                    Mr.Stick >> já, ryzí severočech jsem to slyšel až jako naplavenina zde v polabí a věděl jsem hovno co to je - tady zase nevěděli co je to "slinták"

                                      NBláža - Profil | Ne 31.5.2009 21:12:18

                                      Mr.Stick >> To máš od Petra Doležalovýho ne? já to od něj slyšel poprvé , když mi bylo 9 roků, pořád vyprávěl jaký velký kleňata chytal :-)))

                                        Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 21:12:16

                                        Mr.Stick >> Na 55 čísel jsem se u tlouště nikdy nedostal