Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 21:08:35

iwanhoe >> To bude asi celorepublikový, ne?

    Niwanhoe - Profil | Ne 31.5.2009 21:05:26

    Mr.Stick >> i u vás se používá "kleně" - no to mě poser ..

      NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 21:03:26

      skwor >> On tu 55ku ani nevyfotil, přitom je to zdaleka největší kleně, co jsme tam kdy dostali. :o)

        NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 21:02:51

        "Pažoute ... ty mi šoustáš dceru ..... "

        :o))))

          Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 21:01:49

          vlko >> Hezký, gratulace. Na tlouště jsem se letos úplně vybodnul a to jsem jim ještě před dvěma lety věnoval celou sezónu.

            Npira - Profil | Ne 31.5.2009 21:00:34

            Mr.Stick >> tak to jsem rad:-)

              NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 21:00:07

              pira >> Tak osobně ani ne ... to bych velmi nerad. :o))

                Npira - Profil | Ne 31.5.2009 20:58:53

                Mr.Stick >> mes jeste nevzal, mam si to brat osobne?

                  NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 20:56:07

                  pira >> Na klín beru rád jen určité osoby. :o)

                    Nvlko - Profil | Ne 31.5.2009 20:50:48

                    Dvě hoďky na lehce přikalené řece a 6 ryb, tloušti 40-55cm. Fajn. Fotka zcela nepovedená.

                      Npira - Profil | Ne 31.5.2009 20:49:51

                      Mr.Stick >> tak nekoho vezmes na klin a muzete vyrazit...

                        NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 20:35:51

                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Aha. :o))

                          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 20:35:29

                          Mr.Stick >> půjčují - dva :o)

                            NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 20:35:01

                            Netvrídm, že nedá ... ale za čtyři kila bych tam na břeh nejel. Při takové ploše to zákonitě bude xkrát gorší, než z boatu ... ale v létě bych akci klíďo dal, jestli tam boaty pujčují.

                              NBláža - Profil | Ne 31.5.2009 20:34:45

                              skwor >> Tak to věřím , některý texty jsou na vraždu , ale hlas má fakt impozantní , jen ty písně.... kde je vzít.

                                NGeorgino - Profil | Ne 31.5.2009 20:32:21

                                Mr.Stick >> i ze břehu se tam dá velice dobře zachytat

                                  NBulk - Profil | Ne 31.5.2009 20:31:44

                                  Mr.Stick >> Proč kvůli přístupu k vodě?

                                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 20:31:15

                                    Mr.Stick >> nech ho :o))

                                      NX - Rap - Profil | Ne 31.5.2009 20:30:54

                                      Hugo Fisher >> Tak dneska na Metuji několik okonů, potočáci, a jeden siven a opět bez duháka

                                      :-(

                                        NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 20:30:11

                                        Hugo Fisher >> To jo, ale to bude hodně o ničem, už jenom kvůli přístupu k vodě.