Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 20:28:37

Mr.Stick >> lovi se i ze brehu

    Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 20:27:26

    Bláža >> Z toho co jsem dneska slyšel jsem náznaky zpěvu rozeznával jenom chvilkama :-)) Na jednom pódiu tam hrála nějaká komerční televizní kapela a jejich zpěvák tam na celé lázně hulákal že je gay. To bylo na pěstí.

      NGeorgino - Profil | Ne 31.5.2009 20:25:36

      Hugo Fisher >> Ty divochu :-)

        NBláža - Profil | Ne 31.5.2009 20:24:54

        skwor >> To určitě , Noida jsem slyšel v tom muzikálu co hraje s Bílou , a má docela zajímavý hlas asi by to chtělo lepší písně .

          NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 20:24:30

          Hugo Fisher >> No zrovna tebe bych chtěl na boatu vidět. :o))

            Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 20:21:56

            Bláža >> :-))) Tak to byl snad i ten Noid lepší :-)))

              NBláža - Profil | Ne 31.5.2009 20:20:31

              skwor >> Když jsem se v Teplicích učil , tak sezónu zahajoval obyčejně vojenský dechový orchestr z Roudnice n/L to byl masakr :o))))

                NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 20:18:01

                Georgino >> tak pristi sobotu? :)

                  Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 20:17:36

                  Mr.Stick >> Vím, samozřejmě. Každopádně včerejší Bill a tohle se nedalo srovnat. Arakainu to v téhle sestavě šlape skvěle.


                  Bláža: Někteří členové skoro jo :-) Jinak důchodců jsme tam potkali pár a to tam bylo dohromady pár desítek tisíc lidí (bylo to po celém městě)

                    NGeorgino - Profil | Ne 31.5.2009 20:13:58

                    Jinak k tý Labský, kdybyste někdo potřeboval dobrý ubytování přímo u Labský, dejte vědět, zkusím uhrát nějakou cenu, a když mě vezmete sebou tak snad i zadarmo :-)

                      NBláža - Profil | Ne 31.5.2009 20:13:37

                      skwor >> To už jsou arakaini tak starý , že hrajou pro důchodce ?

                      Si myslím , že v lázních jich je nejvíc :o)

                        NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 20:13:27

                        skwor >> Žezule u Arakainu hrál taky, ale to určitě víš. On je technický hračička, kdežto Doksanský je řezník bez citu. A Žežule holt dal přednost větší jistotě a lepšímu přísunu peněz, kterej Bill určitě zajistí.

                          Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 20:10:33

                          Mr.Stick >> Během večera to hodím do kompu a mrknu na to. Kvality hráčů poznám těžko, páč nehraju a navíc každý z nich dělá úplně jinou muziku :)

                          K té akci: Bylo to zahájení lázeňské sezóny v Teplicích. Nejdřív tam trapčil Noid, na toho tam bylo pět a půl lidí. Na Áčka se to tam nahrnulo a pěkný. Dobře dělaný playlist, akorát to uteklo moc rychle. Jo a potkali jsme tam Tomáše Krulicha z Kabátu.

                            NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 20:07:27

                            skwor >> Doxa nesahá Žežulákovi ani po kotníky ... ti dva jsou úplně jinej level. Schválně na ty fotky mrkni, fakt si nedovedu představit, že v těchhle bagančatech byl schopný odehrát set. :o)

                              Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 20:06:00

                              Mr.Stick >> Tý jo ani nevím. Mám toho ve foťáku víc, třeba to někde bude vidět. Včera jsem viděl v akci jeho předchůdce Žežulku, dneska Doxu.

                                Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:57:46

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> to vis no, rad zkousim nove veci:-D

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:57:09

                                  pira >> thajský gumy? Jsi čuně :o))))

                                    Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:56:15

                                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jenze ja ted jeste potrebuju nejaky ploutve, zachranou vestu apod, dnes jsem zaplatil dalsi proutek,..
                                    ale laka me moc, to mi ver...
                                    helet a co kdybysme tam prijeli s koulema na labskou,to by cumeli:-D
                                    ja myslel, ze se tady vseobecne preferujou polsky vyrobky,ale ted koukam, ze durex je made in thailand, tak snad si tam sikmoocky nehrajou se spendlikama..

                                      NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 19:55:10

                                      skwor >> Hezký ... Doksanský fakt odehrál v těch botech? To si nedovedu představit.

                                        Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:54:02

                                        Mr.Stick >> jasne, ale treba jsem to poslal nekam jinam,no uvidime...
                                        nenapada te nejaka doprava toho proutku?:-)