Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 22:43:38

Georgino: já nerad Guns´n´Roses.... :-)

    NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 22:41:49

    a čo toto?Neoficiální hymna našeho klubíku
    http://www.youtube.com/watch?v=VlzptZ9wieQ

      NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 22:39:27

      Mr.Stick:První nához kapřík...říkám si, to zase bude paráda...natrhnu jim ploutve, ale pak už jen občas cejn, plotice či podoustev...dnes to nebylo ono ale stejně spokojenost

        NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 22:39:19

        Georgino: (viz. plkárna) až donutím svou línou prdel jít na ryby:-)

          NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 22:37:26

          @Georgino: Niš moš...jako vždy :o))) za chvíli to hodím do ML...co ty?

            NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 22:32:31

            Stick:A jak jsi dneska zalapal?

              NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 22:32:14

              Kolči:Neser, na tohle jsem dost háklivej.

                NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 21:48:44

                Mr.Stick: a sakra... :-)

                  NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 21:47:43

                  @Kolči: Jo, je to tvoje vina, taky je tvoje vina, že na srazu nic nechytím :o))

                  @Georgino: To moh...příští tejden tam dojedu i po břiše...

                    NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 21:44:28

                    Mr.Stick: a můžu já za to?:-) Tahle muzika se mi prostě vůbec nelíbí :-)

                      NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 21:41:14

                      @Kolči: Cože to je???? Grrrr, ty woe, tohle byl jeden z prvních oplodňováků, při kterejch sem si sáh :o)))))

                        NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 19:30:55

                        Georgino: no tak je hnus... :-)

                          NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 18:44:00

                          A tohle je ta nejlepší věc na světě!!
                          http://www.youtube.com/watch?v=VlzptZ9wieQ

                            NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 17:34:04

                            Georgino: a já zas věděl že Stickovi se nebudou líbit Casualties:-)

                              NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 17:30:04

                              Kolči:Já věděl že se ti to bude líbit :o)

                                NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 16:41:06

                                Georgino: jo jo, Ramones, ty jsou prostě dobří :-)

                                  NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 16:23:08

                                  No tak ať taky přispěju trochou té muziky.Klasika všech klasik!! http://www.youtube.com/watch?v=2o8os467nF4&mode=related&search=

                                    NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 16:02:06

                                    Mr.Stick:A já už jsem přijel.Kurňa tak tos moh dneska přijet na mníky

                                      NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 15:16:08

                                      heej, toto sem ukrad z bulváru a je to nářez :o))) S Bohem, Jirko...

                                        NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 13:26:37

                                        @Georgino: A já takýýýý....už nemusím brát prášky....