Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 12:15:20

opět je tu rušno koukám :o) asi jste všichni na rybách tak já taky jedu.

    NGeorgino - Profil | Čt 24.8.2006 10:45:41

    Zdarec jádro!
    Kolči:Paráda, máš dobrej vkus :o)

      NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 1:02:47

      @Kolči: Mlask !! :o)))

        NKolči - Profil | Čt 24.8.2006 0:50:54

          NČudlař - Profil | St 23.8.2006 22:19:36

          Kolči: to ještě nevíš že to skončí tak, že to všichni hoděj na tebe:D

            NKolči - Profil | St 23.8.2006 21:12:21

            Matrix: aha, tak to už jste s MrKosem dva co to chtěj hodit na mě... :-)

              NMatrix - Profil | St 23.8.2006 20:48:55

              Kolči: No jestli nebude ideální a podle mých představ a když nic nechytnem, tak řeknu, že chyba není ve mně, ale v tobě, že si vybral špatný místo...:D

                NKolči - Profil | St 23.8.2006 20:40:44

                Matrix: no s tebou se samozřejmě počítá taky... :-) Stejně chytnem hovno, tak k čemu dobrý lovný místo?:-)

                  NMatrix - Profil | St 23.8.2006 20:39:30

                  Kolči: BJ neřeš...:)
                  Hlavně abych mohl postavit někde dobře stan já...a nejlíp k tomu nějaký dobrý lovný místo...:)

                    NKolči - Profil | St 23.8.2006 20:08:02

                    MrKos: jo, hlavně že to máš na koho hodit, viď? :-) Když tam budou duháci, svedu to na někoho jiného:-)

                      NMrKos - Profil | St 23.8.2006 19:59:35

                      Kolči: to neřeš... v nejhorším přidám na flajzarovi volume a sedět můžem na jednom fleku tak jako tak... :-)
                      nicméně takto je volba fleku na Tobě... a neseš odpovědnost za případné duháky :-))

                        NKolči - Profil | St 23.8.2006 19:57:12

                        MrKos: zajímavý taky bude, jak uhlídám místo pro BJ... :-)

                          NMrKos - Profil | St 23.8.2006 19:46:49

                          Kolči: to je vysoce pravděpodobné... :-) kdyžtak vysomruju někde nějakou kouli a hodím ji tam na feederu... zapnu jediného flajzara kterého doma někde mám a bude pokoj... prostě dáme si MŠ a nic nás nemůže rozházet...:-)

                            NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 19:46:04

                            MrKos:Prober, já na to mám svědky a tohle mě trochu uráží.

                              NMrKos - Profil | St 23.8.2006 19:45:01

                              Georgino: přibližně takovou reakci kolega Bulk odhadoval... akorát předpokládal slova " že takového ještě vůbec neviděl " :-)
                              ofšem myslím že něco na tom bude... na obojím :-) až tady bude tak to s ním proberu :-))

                                NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 19:42:36

                                MrKos:Jojo, ještě aby to neříkal když takovou rybu viděl jen na vánoce v kádi :o)

                                  NKolči - Profil | St 23.8.2006 19:37:19

                                  MrKos: my zas budem lapat samé duháky na srazu... :-)

                                    NMrKos - Profil | St 23.8.2006 19:34:44

                                    Gerogino: no vidíš... a zrovna před chvílí mi Kubík psal že si rád přidáváš a že jsi kecal :-) nicméně vás tu fšechny pozdravuje a v současnosti lapá samé plotice... krmí i partiklem a přesto třetí den samé plotice...

                                      NMrKos - Profil | St 23.8.2006 19:31:09

                                      MrStick: díky... přišla a potvrdil jsem autorizaci... ofšem nebyl jsi tam a potom už jsem tam nebyl zase já... :-) lezu tam jen zřídka a to většinou pouze když chceme probrat s některým kolegou něco nehodícího se sem... :-)

                                        NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 19:24:47

                                        Kolega Bulk dneska konečně uznal že tam velký ryby jsou :o)