Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 13:25:12

pepa-č >> PepaČadek >> PepaČadek - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 13.5.2009 13:06:49 - tak ja si te zase smazu, no :o)

    NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 13:24:47

    skwor >> Hugo má v přátelích polovinu Mrku :-))

      NStanley 87 - Profil | St 13.5.2009 13:22:37

      skwor >> Ale, ale takže s nokií na věčné časy už neplatí:-)

        Nskwor - Profil | St 13.5.2009 13:21:35

        Stanley 87 >> Safra, Tebe tam nemám :-) Jdu to napravit. Jinak umřel mi mobil, asi bude na čase se kouknout po něčem jiném než po woblerech.

          NStanley 87 - Profil | St 13.5.2009 13:20:49

          skwor >> Drahý příteli, dovol mi, abych Tě do svého seznamu přátel zařadil:-)

            Nskwor - Profil | St 13.5.2009 13:17:04

            boyscout >> Taky mám v přátelích nechvalně proslavené MRKaře, jenomže já se za Huga nestydím :-)))

              Nboyscout - Profil | St 13.5.2009 13:08:42

              pepa-č >> PepaČadek >> tak ať to MM přejmenuje třeba na oblíbené nebo tak. Ale to slovo přítel mě v souvislosti s některými docela vadí. Pod tím pojmem si představuju něco zcela jiného.

                Nboyscout - Profil | St 13.5.2009 13:07:24

                Mr.Stick >> to je ještě ten lepší případ. Já tam mám i ty, kteří jsou na MRK-u docela nechvalně známý :-)

                  NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 13:06:49

                  boyscout >> dyť je to jenom adresář kam klikneš, když chceš rychle bez hledání napsat SZ. Mě mají mezi přáteli i lidi, který vůbec, ale vůbec neznám :-)

                    NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 13:05:20

                    boyscout >> Já jsem taky přítelem lidí, které jsem tady v životě nepotkal. :o)

                      Nboyscout - Profil | St 13.5.2009 13:03:48

                      pepa-č >> PepaČadek >> jo, už jsem si to taky všiml. Zatím nikdo, ale to bude nejspíš tím že ještě mnoho lidí si tuto funkci vůbec nevšimlo a neví jak ji použít. :-)

                        Nboyscout - Profil | St 13.5.2009 13:02:56

                        Co říkáte na funkci přátelé? Docela mě štve, že si mě tam může někdo přidat i bez mého souhlasu. Naštěstí ten seznam mých "přátel" nikdo nevidí. Jinak bych se propadl hanbou :-)

                          NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 13:01:38

                          boyscout >> obráceně - ne kolik lidí jsi si dal na black list ty, ale kolik lidí si tam dalo tebe? Tak zněla otázka.

                            Nboyscout - Profil | St 13.5.2009 12:58:22

                            Mr.Stick >> tebe ještě ne. Zatím jen 2 vypatlance. Chceš abych si tě tam přidal ? :-)

                              NZajda - Profil | St 13.5.2009 12:31:12

                              Mr.Stick >> To by naopak byla vynikající věc, protože některé příspěvky by mi na MRKu vůbec nechyběly...

                                NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 12:29:14

                                Zajda >> Aha, já myslel, jestli to třeba taky pro tebe nezneviditelní posty dotyčného a tak, to by byla větší legrace.

                                  NZajda - Profil | St 13.5.2009 12:22:12

                                  Mr.Stick >> Nijak - nemůžu dotyčnému poslat SZ, Ale je to asi odveta za to, že jsem si ho dal na svůj black list já...Žíly mi to netrhá, takže je to v poho...

                                    NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 12:18:50

                                    Zajda >> Fakt? A jak se to projevuje?

                                      Npira - Profil | St 13.5.2009 12:16:54

                                      Me jeste ne...

                                        NZajda - Profil | St 13.5.2009 12:16:31

                                        Mr.Stick >> Jo...