Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NBulk - Profil | St 13.5.2009 14:02:22

skwor >> No tak to pak jo.

    Nskwor - Profil | St 13.5.2009 14:01:14

    Bulk >> 4

      NBulk - Profil | St 13.5.2009 14:00:34

      skwor >> A kolik z těch tvých přátel jsi viděl naživo?

        NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 13:58:46

        Bulk >> Jo ... nechci, abys na mě byl zlej.

          Npira - Profil | St 13.5.2009 13:58:35

          skwor >> abych te nesmaznul;-)

            Nskwor - Profil | St 13.5.2009 13:58:14

            Vedu :-) Mám 16 přátel, 16 lidí mě má za přítele :-)

              NBulk - Profil | St 13.5.2009 13:57:28

              Mr.Stick >> Jsi z toho smutný?

                NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 13:53:01

                Bulk >> No vidíš, už jsi zase zlý, zloune.

                  NBulk - Profil | St 13.5.2009 13:51:47

                  Mr.Stick >> No, vůbec, ale opravdu vůbec mi to nevadí.

                    NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 13:48:49

                    Bulk >> Protože jsi na všechny zlý, ošklivý a ironický.

                      NBulk - Profil | St 13.5.2009 13:48:05

                      Já mám 2:4

                        NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 13:46:03

                        A já to mám 11:11.

                          Npira - Profil | St 13.5.2009 13:44:47

                          Hugo Fisher >> 8mam pratel
                          7 me ma za pritele
                          Jsi lepsi!

                            NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 13:38:37

                            Hugo Fisher >> Ema má mísu, my máme maso, my se máme

                              NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 13:34:34

                              14 pratel mam

                              11 lidi me ma za pritele

                                Nskwor - Profil | St 13.5.2009 13:32:02

                                Stanley 87 >> Nic drahýho kupovat nemůžu, při mém způsobu života bych ho mohl za chvíli někde nechat, utopit a podobně :-)

                                  NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 13:29:13

                                  pepa-č >> PepaČadek >> Tohle je příšernej obraz, na gymplu jsme jednou dostali za úkol udělat vlastní reprodukci.

                                    NStanley 87 - Profil | St 13.5.2009 13:29:10

                                    skwor >> 2600? tu má otec a celkem v pohodě. Baterka drží a to je hlavní

                                      Nskwor - Profil | St 13.5.2009 13:27:38

                                      pepa-č >> PepaČadek >> Je to celebrita, no :-) Až přijede, nechám si od něj podepsat jeho fotku v Rybáři :-)


                                      Stanley 87: Ale platí :-) Nokia 2600 není drahá a na moje potřeby to stačí.

                                        NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 13:26:59

                                        Hugo Fisher >> néééé