Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 12:16:15

Mr.Stick >> ne, jsem moc hodný

    NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 12:15:31

    Kucí, má vás už někdo v ignore listu?

      Npira - Profil | St 13.5.2009 12:04:32

      Bulk >> budu,ale mam i jiny pruty a za ten,co bych prodal bych koupil nejaky 1,8m...

        NBulk - Profil | St 13.5.2009 11:53:08

        pira >> A to už v životě nebudeš chytat bez boatu?

          Npira - Profil | St 13.5.2009 11:51:35

          Mr.Stick >> sedl dobre,ale asi koupim boat a tam je moc dlouhej a tak bych ho nevyuzil...

            NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 11:50:56

            pira >> Proč to? Nesedl?

            PepaČadek >> Mám to holt těžké, no ...

              Npira - Profil | St 13.5.2009 11:49:37

              ASi prodam mikado lexxus spin 2,6 do 13g, kdybyste mel nekdo zajem, muzeme se domluvit, je asi 2x chytanej...

                NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 11:45:07

                Mr.Stick >> jsi obětí svého půvabu

                  NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 11:44:35

                  pepa-č >> PepaČadek >> Na jednu jsem asi udělal dojem, řekla mi, ať přijdu i příště. :o)

                  Pira >> To teda ne.

                    NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 11:43:31

                    Mr.Stick >> á, pán je labužník :-)

                      Npira - Profil | St 13.5.2009 11:42:50

                      Mr.Stick >> hmm, to si ale nezaslouzis!!

                        NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 11:42:05

                        pira >> Jo, jenže oběma je přes 50 a obě na mě dneska byly nepříjemný.

                          Npira - Profil | St 13.5.2009 11:41:18

                          Mr.Stick >> jojo, ty zensky ti nedaji pokoj, to je jasny..

                            NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 11:40:15

                            Zajda >> Prd ... od sedmi poletuju ve škole.

                              NZajda - Profil | St 13.5.2009 11:37:49

                              Mr.Stick >> Vyhajanej?:-)

                                Npira - Profil | St 13.5.2009 11:36:57

                                Mr.Stick >> hezke,hezke...

                                  NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 11:33:55

                                  Dobré předobědno.

                                    NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 10:09:45

                                    pepa-č >> PepaČadek >> :ox

                                      NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 9:54:48

                                      Hugo Fisher >> musíte se víc snažit, pane správče! Taky bychom vás mohli vyměnit!

                                        NZajda - Profil | St 13.5.2009 9:54:33

                                        Hugo Fisher >> Já jsem si toho u Brňáků všimnul náhodou. Myslel jsem, že do těch 200000 zbývá ještě víc příspěvků...