Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 9:53:57

pepa-č >> PepaČadek >> ano

davam tomu rok, maximalne dva..

:)

    NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 9:51:53

    Hugo Fisher >> myslíš, že to bude dřív?

      NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 9:51:30

      Zajda >> :o)

        NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 9:51:08

        pepa-č >> PepaČadek >> snílku

          NZajda - Profil | St 13.5.2009 9:51:07

          Hugo Fisher >> Kecičky, 100000 jsem vám vymlasknul a ani jste si nepípli..:-)

            NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 9:47:42

            Zajda >> počkej čtrnáct dní a já seberu milióntý zde v poorlickém!

              NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 9:46:30

              Zajda >> to tam jako zustalo 7 prispevku pred a nikdo na to netlacil? To je tedy sebranka, ze to slo tak snadno.. :)

              To u nas by to byl boj!

                NZajda - Profil | St 13.5.2009 9:36:22

                Tak si vám kluci poorličtí dovoluju oznámit, že jsem vám vyfókl dvousettisící příspěvek b Brněnském jádře...Chá, chá...:-)

                  NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 8:43:09

                  Bulk >> pravda, od čeho tu je.

                    NBulk - Profil | St 13.5.2009 8:42:25

                    pepa-č >> PepaČadek >> Zeptej se v poradně

                      NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 8:36:30

                      Brej den všem, psoukovi z vyrivky zvlast! :)

                        NPepaČadek - Profil | St 13.5.2009 8:35:46

                        Co je kapří guláš?

                          NPásovec - Profil | St 13.5.2009 8:07:58

                          Bulk >> Spis nakoupit lubrikant:)))

                            NBulk - Profil | St 13.5.2009 7:25:04

                            Novakob >> Na to musíš napřed dospět chlapečku :-)

                              NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 0:45:27

                              Novakob >> :o)

                                NNovakob - Profil | St 13.5.2009 0:44:37

                                Hugo Fisher >> Znám jen D.O. k P. a kousek M. pod P. :o))

                                Takže očekávám, že mě vezmeš na ten svůj tajnej revír, kam si z jadra nevzal ještě nikoho, krom Bulka. :)

                                  NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 0:40:21

                                  Novakob >> vymyslim to, vazne

                                  ale vodu vymyslis ty :o)

                                    NNovakob - Profil | St 13.5.2009 0:36:13

                                    Hugo Fisher >> Nema cenu to nejak hrotit. Kdyz nemuzes, nemuzes. Mobil mam kdyztak v karte.

                                      NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 0:30:45

                                      Novakob >> muj problem je cas .. zkusim neco vymyslet.

                                        NNovakob - Profil | St 13.5.2009 0:27:59

                                        Hugo Fisher >> tak s tim neco udelame... Kdy mas cas ? plus/minus kazdy vikend muzu byt v O. Jiank ja byl letos taky jen parkrat...