Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 0:23:49

Novakob >> ahoj - nejak nam ti pstruzi letos spolecne nevychazeji, vid?

    NNovakob - Profil | St 13.5.2009 0:22:24

    Hugo Fisher >> ne.

      NHugo Fisher - Profil | St 13.5.2009 0:20:59

      spite?

        NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 23:19:59

        Hugo Fisher >> Já ti tam jednu dám jo?

          NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 23:16:21

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> :o))

            NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 23:16:06

            Hugo Fisher >> a že tam máš otázek co?

              NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 23:14:46

              http://www.mrk.cz/poradna.php?id=20 - uz v tom nejsem sam :o)

                NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 23:12:24

                pepa-č >> PepaČadek >> ty jsi v tomto tematu vaznej jak georgino, kdyz reknu, ze na orlici berou metrovy stiky .. :)

                jste komici oba dva :o)

                  NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 23:07:38

                  Hugo Fisher >> prdlajs

                    NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 23:03:32

                    pepa-č >> PepaČadek >> :o)

                    ty kupujes ty drahe, cenne a ja ty levne a bezne sehnatele - tot fakt .)

                      NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 23:02:05

                      Hugo Fisher >> Nekonkurujeme. Já kupuju dobré věci a ty kraviny. To si nekonkuruje vůbec. :-))

                        NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 23:00:57

                        pepa-č >> PepaČadek >> naucil .. nenaucil .. i dle tveho navodu jsem prisel o SSR5 ORO (dva kusy) za smesnou cenu .. takze jsi me naucil ho*no :))

                        ps: myslis, ze si nekdy konkurujeme? :)

                          Npira - Profil | Út 12.5.2009 22:59:26

                          pepa-č >> PepaČadek >> super;-)

                            NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:59:08

                            pira >> nas*** a ho*** :-)

                              Npira - Profil | Út 12.5.2009 22:58:39

                              pepa-č >> PepaČadek >> tak nas to nauc vsechny, hodi se to treba:)

                                NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:58:06

                                Mr.Stick >> a kdo ho asi ebayovat naučil? To jsem udělal velikou chybu. :-(((

                                  Npira - Profil | Út 12.5.2009 22:57:46

                                  Hugo Fisher >> to vis ze mam:-)
                                  http://global.ebay.com/NEW_CAMO_GUNNISON_FISHING_F​LOAT_TUBE_BELLY_BOAT/250418456949/item
                                  ale ted to nespecha, aukce bude jeste 21 dni..

                                    NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 22:57:31

                                    Hugo Fisher >> Dyť na aukru nic zajímavého není a ebay tady umíš ovládat jen ty. :o)

                                      NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 22:57:01

                                      Hugo Fisher >> nějáká rapala co?

                                        Nsmradzjzd - Profil | Út 12.5.2009 22:56:56

                                        pira >> hm, dobrý, že jsme chytřejší. Jen škoda že tam není ještě něco zajímavýho.
                                        Jinak předehřev motorů není asi nic složitýho. V dobách kdy se sem tahaly první vyčochtaný traktory z venku, to byla skoro nutnost. Bylo to tam nějak dodatečně nabastlený, jinak by si to v zimě nenastartoval. Co vím, tak dva kamoši to dávali v garáži na noc do zásuvky 220V.