Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:56:09

Strejda_ Rahul >> X - Rap >> kdyz to tu reknu, nevyhraju :)

    NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:56:01

    Mr.Stick >> kdyz to tu reknu, nevyhraju :)

      NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 22:54:49

      Hugo Fisher >> co si chceš kupovat? pošli odkaz!

        NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 22:54:38

        Hugo Fisher >> Co "nám" kupuješ?

          NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:53:42

          pira >> a mas nejaky?

          jinak aukce konci az nad ranem, sakra..

            NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 22:51:57

            Bulk >> Jo, ale pohled k rybam je od ty doby dost jiny......

              NBulk - Profil | Út 12.5.2009 22:50:58

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> No a teď jsi z toho tak v pytli, že píses sám sobě.

                Npira - Profil | Út 12.5.2009 22:50:25

                Hugo Fisher >> nechces mi odklepnout boatik?:)

                  NHugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:48:49

                  sakra, neco jsem mozna propasnul v aukci - se tady vykecavam

                  moment, jdu "vam" neco koupit :o)

                    Npira - Profil | Út 12.5.2009 22:48:12

                    smradzjzd >> tak pry hlavni duvod, ze to nabiji baterky, ktery napajeji uzitnou plochu vozu, coz je nejaka samotna baterie a potom taky aby auto nastartovalo vzdy a melo tak nejak predehratej motor, takhle mi to sdelil ridic vozu...

                      NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 22:46:26

                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> mo, když si vzpomenu, jak jsem sem asi muj prvni tyden zde na mrku zde proválčil, např jsem do jedný diskuse dal fotku okounka na zemi - vsichni zacali vřískat ze se to nesmi a tak, a ja jsem vubec nechapal :-D

                        Nsmradzjzd - Profil | Út 12.5.2009 22:46:17

                        pira >> povídej

                          NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:45:27

                          Mr.Stick >> jsem

                            Npira - Profil | Út 12.5.2009 22:45:08

                            Tak uz vim proc maji ty sanitky zapojeny kabely;-)

                              Nsmradzjzd - Profil | Út 12.5.2009 22:43:07

                              pepa-č >> PepaČadek >> šak píšu "celý rok se pakuje" :-)

                                NMr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 22:42:57

                                Hugo Fisher >> Já už žádný brak nemám, mohl bych mu prodat pár litrů futra od Mila, co mám ve sklepě. :o)

                                PepaČadek >> To teda jsi!

                                  NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:41:44

                                  smradzjzd >> s charitou opatrně. On je strašně tvrdej obchodník, a to že já mám dva woblery celkem a to počítám i toho utrženýho, ho nijak neobměkčí.

                                    NX - Rap - Profil | Út 12.5.2009 22:41:15

                                    Hugo Fisher >> No to máš naprostou pravdu, když si vzpomenu, co jsem tu zažíval!

                                      Nsmradzjzd - Profil | Út 12.5.2009 22:40:23

                                      pepa-č >> PepaČadek >> za všechno může stejně Hugo.
                                      Celý rok se pakuje, a jednou za rok, když už ho začne hryzat svědomí, udělá charitativní výprodej.
                                      Se těm mladejm nemůžeš divit, když sem poprvní přijdou a vidí to.
                                      Myslí si že je to normální

                                        NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:39:52

                                        Hugo Fisher >> správný wob musí při dopadu na hladinu malou rybu zabít a velkou aspoň vyděsit.