Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NBulk - Profil | Po 11.5.2009 12:53:12

Georgino >> Nahou.

    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:53:08

    Georgino >> staci v sortkach a tricku nad pupicek - dekuji :o)

      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:52:31

      Hugo Fisher >> budu se snažit jí vyfotit, chceš ji nahou nebo stačí oblečená? :-)

        NDejv - Profil | Po 11.5.2009 12:52:30

        Bulk >> jsou po vytření, woe :-)) Však on se zakulatí...

          NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:52:23

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> to je nejkrasnejsi voda v okoli a nikomu odsud jsem ji jeste neukazal, krom Bulka

          to fakt nemuzu rici

            NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:51:48

            Dejv >> Hezkej, co jinak?

              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:51:44

              Georgino >> plati, ale chci videt jeji foto :) a ne v lyzarskych brylich :)

                NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:51:13

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> souhlasi

                na gumky kouknu, neco ti najdu jen tak - treba ti k necemu budou a kdyz ne, prokrmis s nima na potoce :)

                  NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 12:50:13

                  Hugo Fisher >> Heč já už mám duháky i vykuchaný v mražáku.....

                  Masokombinát by jinak zkrachoval...

                  Na jakej jedeš duhákodrom?

                    NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:50:07

                    Hugo Fisher >> stačej 2 pěkný kousky, jeden pro mě a jeden pro ženu :-)

                      NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:49:39

                      Dejv >> nadherny kus! fakt - moc pekny - gratulace

                      kuwo :)

                        NBulk - Profil | Po 11.5.2009 12:49:20

                        Dejv >> Je nějakej nízkej. Asi zakrnělej smrad

                          NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:49:14

                          Georgino >> kolik toho mam napytlovat?

                            NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 12:49:08

                            Hugo Fisher >> Takže takhle jo?


                            Celkem to je toto : Rapala CD 2krát 2x 55=110Kč
                            Rapala Shad Rap SR (viz obrázek) 2x 95=190Kč
                            Dam štička 1x 45= 45Kč
                            Celkem 345Kč

                            OK?

                            + ty nějáký gumky jo?

                              NDejv - Profil | Po 11.5.2009 12:48:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Hugo Fisher >> 38 :-)

                                NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:48:12

                                Hugo Fisher >> siveni beru taky, pokud budou jedlý

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:47:41

                                  Georgino >> uvidim .. mozna to budou jen siveni, jak rika Mr

                                    NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:46:00

                                    Hugo Fisher >> Aby to neskončilo u 20cm sivenů. :o)

                                      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:45:05

                                      Hugo Fisher >> Fakt? To bys byl moc hodnej, rád si je vykuchám :-) No aby byli jedlý, tak 35 - 40cm ideál :-)

                                        NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:43:52

                                        Georgino >> Stopro zase budou tam, jak jsme to včera řešili po ajsku, ale až tak za dva tři týdny. :o)