Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 13:09:16

Hugo Fisher >> Máma je totiž potom schopná mě nedat večeři :o)

    NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 13:08:24

    Hugo Fisher >> No to já bych chtěl taky, ale máma pořád ať si vemu mobil, že pořád jenom utrácím za rybaření!


    Třeba 3310 by docela stacila!

      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 13:08:21

      s touhle blonckou by mi to stejně slušelo...

        NBulk - Profil | Po 11.5.2009 13:06:18

        Hugo Fisher >> Mobil musí umět internet, icq, pořádný hry, kvalitní přehrávač hudby a spoustu dalších věcí.

          NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 13:05:18

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> kup levny mobil a co zbytek nech na prut ..

          mobil staci na textovky a volani, vydrz baterky - vic nepotrebujes

            NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 13:03:03

            Mr.Stick >> Je to zvláštní...

            Se skeloušem si nezavolám, ale s mobilem si nezachytám.....

              NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 13:00:29

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Kup si mobil, co se Skeloušem?

                NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 12:59:36

                Hugo Fisher >> Jinak se ti musím pochubit, že už zase mám prachy na mobikl ( 3 litry) a zvažuju zda mobil nebo skelouš.....

                Jsem strašnej blázen....

                  NDejv - Profil | Po 11.5.2009 12:59:30

                  bobrman >> ano, i tvoje žena..:-)))

                    NDejv - Profil | Po 11.5.2009 12:58:42

                    Georgino >> to já taky, to zas bude hořáků..:-)))

                      NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:58:32

                      Dejv >> To jsou hrozný dobytci, ty kapři ...

                        NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:58:01

                        Bulk >> Já už budy pryč, až tam bude, ale za týden ti ji blejsknu. :o)

                          NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 12:57:32

                          Georgino >> Taková dobře udělaná veverka je mnohme lepší než duhák....stačí rapalou trochu pročesat stromy a máš ji...

                            NDejv - Profil | Po 11.5.2009 12:57:09

                            Mr.Stick >> do dnešního rána jsem o kapra nezavadil, dokud jsem nezačal gumovat...jeden mi málem vyprázdnil naviják, než spadnul, a 64 jsem vydoloval. A dvě štičky +-65.

                              NBulk - Profil | Po 11.5.2009 12:56:57

                              Mr.Stick >> Co je na tom, že chci vidět hezkou nahou holku. Ty radši frč do KFC :-)

                                NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:56:49

                                Hugo Fisher >> zkusím, ale bude to teda těžký

                                  NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:55:35

                                  Dejv >> já jsem na tebe zvědavej na svazovce, umělče, a moooc se na to těším :-))

                                    NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 12:53:47

                                    Hugo Fisher >> No, alespoň budu mít něcvo na lov veverek :o)

                                      NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:53:32

                                      Bulk >> Tebe z těch bab jebne.

                                        NDejv - Profil | Po 11.5.2009 12:53:22

                                        Hugo Fisher >> tušil jsem, že ti udělám radost..:-))