Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:43:19

Georgino >> ja jedu dnes na duhakodrom, kdyz nejaky dostanu, dam ti je

ale kuchat je nebudu

jak velky je chces?

    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:42:48

    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> oki, beru na vedomi (stale to pro tebe mam)

      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:42:23

      Mr.Stick >> ach jo, tak aspon zjsti kde se daj nějaký nachytat, já tam vyšlu bráchu :-)

        NX - Rap - Profil | Po 11.5.2009 12:41:31

        Hugo Fisher >> čau, tak já bych si nakonec vzal obě ty rapala shad rap RS jo? Ty dvě uprostřed + ty ostatní věci ze SZ!

          NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:40:54

          Georgino >> Já teď tak měsíc na duháci a jiný ploutve chodit nebudu, takže nemám. :o)

            Npira - Profil | Po 11.5.2009 12:40:46

            Nebudete ted nekdo neco objednavat ze statu?

              NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:38:16

              Mr.Stick >> už máš pro mě ty duháci? :-)

                NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:36:03

                Georgino >> Jasný. :o)

                  NBulk - Profil | Po 11.5.2009 12:35:56

                  Hugo Fisher >> Je to daleko. Ale je tam krásně.

                    NDejv - Profil | Po 11.5.2009 12:34:57

                    Hugo Fisher >> počkej, až vysuším foťák, tak tě naseru..:-))

                      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:34:45

                      Mr.Stick >> Tak počítej i se mnou :-)

                        NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:34:35

                        co ten sraz na sklade, to nedame? je to daleko?

                          NMr.Stick - Profil | Po 11.5.2009 12:34:17

                          Georgino >> Jestli mi do toho nevleze škola, pevně s tím počítám.

                            NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:24:00

                            Bulk >> ja vim, proto spolu kamaradime, protoze jsme zlata mladez :o)

                              NBulk - Profil | Po 11.5.2009 12:21:02

                              Hugo Fisher >> Hele mně taky stačily tři výplaty a koupil jsem si byt.

                                NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:16:51

                                pira >> oki

                                  Npira - Profil | Po 11.5.2009 12:13:06

                                  Hugo Fisher >> tak to je na pytel a to bych nemohl.. ale kdybys mel po palcem i MB a nejaky castecny uvazek,tak dej vedit;-)

                                    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:12:00

                                    pira >> v praze to je full time job v kanclu kde editujes novinove clanky a davas je na web .. stridas se s dalsimi kolegy, takze obcas mas smenu dopoledni, obcas odpoledni a protze zijeme 24 hodin denne, tak obcas i nocni ...

                                      Npira - Profil | Po 11.5.2009 12:09:48

                                      Hugo Fisher >> podle toho co je umet s internetm... ja v praze jsem pres tyden,jezdim do skoly a treba nekdy cekam 3 hod na nejakou hodinu,takze vozim notes a surfuji,jako treba ted;-)

                                        NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:08:59

                                        Hugo Fisher >> kurva, to bych bral, ale mám problém s čárkama v textu, takže nic