Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:08:58

pepa-č >> PepaČadek >> jojo, a kdyz vse dobre dopadne, tak dlasich 30 let to bude jeste horsi :o)

    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:08:12

    pira >> ne, ale misto vykonu prace je v HK

    pripadne hledame i lidi do Prahy, pokud umite s internetem a trochu prace s texty (to se naucite) .. tak i tam vim o volnych pozicich.

      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 12:08:02

      Pásovec >> hele ty máš nějakej kvalitní matroš co? přivez někdy trochu na ochutnání :-))

        NPásovec - Profil | Po 11.5.2009 12:06:46

        Hugo Fisher >> to melo byt na tebe ..ten blazen:))....prej ze ttri platu byt auto .........:))

        ale jo ...celkme te muzu kamo..:))

          Npira - Profil | Po 11.5.2009 12:05:13

          Hugo Fisher >> musi to byl lide jen z HK?

            NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 12:04:05

            Hugo Fisher >> třeš bídu s nouzí co?

              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:04:04

              Pásovec >> na kteryho blazna? a proc mi vykas? jsme kamaradi, ne?

                NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:03:30

                mimochodem, shanime lidi do hradce kralove na editovani textu ..

                pokud mate nekdo cestinarsky sklony a potrebujete job (hledame full time i externisty), pisnete mi do SZ

                  NPásovec - Profil | Po 11.5.2009 12:02:36

                  Hugo Fisher >> hodte na toho blazna sit....:))

                    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 12:01:54

                    pepa-č >> PepaČadek >> ted mi ma prijit treti vyplata za tri mesice prace

                    chci za ty dosavadni tri poridit krom tech rapal, co byly, jeste byt a auto

                    tak si to preberte jak chcete :o)

                      Npira - Profil | Po 11.5.2009 12:01:04

                      pepa-č >> PepaČadek >> tojo,jeste mi rekne ze maj mzdu za tyden a pudu si to hodit...

                        NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 11:59:21

                        pira >> ještě se musíš zeptat jak často je platěj? :-)))

                          Npira - Profil | Po 11.5.2009 11:58:04

                          Hugo Fisher >> taky bych si chtel kupovat auto po jedny vyplate,se nemas spatne,neberete jeste nekoho?
                          mas SZ

                            NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 11:54:25

                            pira >> ahoj, zatim ne .. zatim cekam na vyplatu a podle toho se uvidi, zda autí vubec bude :o)

                              Npira - Profil | Po 11.5.2009 11:47:34

                              Hugo Fisher >> tak co,vybrals nejaky vozidlo na okouknuti?

                                NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 11:33:18

                                a je to všechno špatně

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 11:32:35

                                  Bulk >> a tys zcela nepochopil nasi promyslenou strategii s georginem :o)

                                    NBulk - Profil | Po 11.5.2009 11:31:45

                                    Hugo Fisher >> Cože?

                                      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 11:17:05

                                      pepa-č >> PepaČadek >> Je fakt že když mě mrštík vzal na řeky A, B, a C kde jsem nikdy nebyl, tak se mi tam taky moc líbilo, a ryby jsme nachytali

                                        NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 11:14:41

                                        Georgino >> sousedova tráva je vždy zelenější. Znáš to. :-)
                                        Ne vážně, pokaždé když jsem chytal v Poorlicku (dravce jen jednou a dostal jsem na zadek) , jsem si zachytal a byl velmi spokojen.
                                        Navíc mě hrozně baví to objevování míst, kde jsem ještě nikdy nebyl.