Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 11:08:19

Hugo Fisher >> pravda pravda kolego

    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 11:07:48

    Orlice je mrtva voda

    alespon ja tam horim jak papir

    a to je hodne vypovidajici meritko

      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 11:06:28

      pepa-č >> PepaČadek >> To bys pak zjistil že v JČ je to rybí ráj :-)

        NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 11:05:17

        Georgino >> Na Orlici jsem ještě nebyl. :-)

          NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 11:04:38

          pepa-č >> PepaČadek >> Když já je chci chytat na Orlici, a dát jim pořádně za uši. Nic mě totiž nenaštve víc než když na svý milovaný Orlici vidím místo parem a podouství ty nepůvodní bělice :-)

            NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 11:03:13

            Georgino >> zeptej se mrštíka, tam kam poslal mě, tam jsou. Jen tam nechoď, kdy tě tam pošle. Tehdy to bylo pod ledem :-))) ale počkal jsem si a dočkal jsem se.

              NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 11:02:01

              Ostroretky, ty mrchy mě nejdou chytat

                NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 10:59:47

                Třeba to, že v úplavu na Metuji nebo Bystřici stojí 3-4 tloušti přes 40 - to se ti na Otavě nestane. Chytíš prvního a můžeš popojít, protože další budou prckové. :-) Ostroretky taky máte hezké.

                  NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 10:56:33

                  Bulk >> presne, to tam musi byt primo tragedie :o)

                    NBulk - Profil | Po 11.5.2009 10:55:43

                    pepa-č >> PepaČadek >> Tak to to musí být v JČ špatné.

                      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 10:54:22

                      pepa-č >> PepaČadek >> prozraď něco, toto mě fakt zajímá.

                        NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 10:53:15

                        pepa-č >> PepaČadek >> povidej, prehanej ! :o))

                          NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 10:52:54

                          Bulk >> to co znám a co jsem si našel mi zcela vyhovuje a stačí. Na poměry JČ je to zázračné.

                            NBulk - Profil | Po 11.5.2009 10:51:03

                            pepa-č >> PepaČadek >> Pořád tu nemachruj. Ty nejlepší místa stejně neznáš :-)

                              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 10:48:44

                              ted jsem slysel na mrstika vyborny vtip :o)

                                NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 10:45:41

                                Pásovec >> vím, jezdím tam tím směrem často. Jsem takový poorlický nájezdník. Vy poorličani ani nevíte, co tam máte u Mrštíka za barákem za poklady. A těch ryb! A jakých! :-)))

                                  NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 10:39:02

                                  Mr.Stick >> pojedem na sraz na Skaldu?

                                    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 10:37:49

                                    pepa-č >> PepaČadek >> ok, plati :)

                                      NPásovec - Profil | Po 11.5.2009 10:36:23

                                      pepa-č >> PepaČadek >> ta mesta kolem kterych jedes....u leckterych by se dalo pekne pochytat...

                                        NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 10:29:11

                                        Hugo Fisher >> tak úterý - máš pravdu, předsedo. Do Opočna kousek :-)