Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Bulk - Profil | Po 11.5.2009 10:19:22

Hugo Fisher >> Blbečku :-)

    Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 10:15:42

    Bulk >> chyba byla na me strane :o)))

      Bulk - Profil | Po 11.5.2009 10:10:50

      Hugo Fisher >> Jirka tě prý taky nevidí

        Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 10:09:46

        Georgino >> cekam na to :)

          Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 10:09:35

          Bulk >> divne

            Bulk - Profil | Po 11.5.2009 10:07:35

            Hugo Fisher >> Je to divný Jirku normálně vidím a on vidí mě. Ale ty tam nejsi

              Georgino - Profil | Po 11.5.2009 9:58:44

              sebereme brňákům 200 litrů? :-)

                Stanley 87 - Profil | Po 11.5.2009 9:53:10

                Georgino >> já je viděl za dvojnásobek

                  Georgino - Profil | Po 11.5.2009 9:49:28

                  Stanley 87 >> kolik je normální cena?

                    Stanley 87 - Profil | Po 11.5.2009 9:49:00

                    Georgino >> V tom případě je to zadarmo:-)

                      Georgino - Profil | Po 11.5.2009 9:48:15

                      Stanley 87 >> tuším že je tam měli 80kč/ks, a to zpracování vypadá fakt moc dobře, snad budou i fungovat na ryby :-)

                        Stanley 87 - Profil | Po 11.5.2009 9:47:15

                        Georgino >> Čemu říkáš skoro zadarmo? Já viděl podobný v Práglu a zadarmo mi nepřišly

                          Bulk - Profil | Po 11.5.2009 9:42:31

                          Hugo Fisher >> Já chci icq na mobilu.

                            Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:38:21

                            Bulk >> znas icq2go ? to je icq primo z internetu - to bys mohl mit mozna i v praci ..

                              Bulk - Profil | Po 11.5.2009 9:37:28

                              Hugo Fisher >> Nic mi nepřišlo, nefunguje mi to. Kurva.

                                Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:35:24

                                Bulk >> nevidim, ale zkusil jsem ti napsat

                                  Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:34:57

                                  pepa-č >> PepaČadek >> 19. neni pondeli .. :)

                                  jinak budu doma, v Opocne :)

                                    Bulk - Profil | Po 11.5.2009 9:28:24

                                    Hugo Fisher >> A teď?

                                      PepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 9:26:57

                                      Hugo Fisher >> a kde vlastně budeš? N.M.nad M? Myslím v to pondělí 19. - spíš odpoledne.
                                      Edit: hele je to fuk, já budu Č.Skalice, Č.Metuje, Teplice n.M možná až Meziměstí. Jedu přes Hradec a Jaroměř, tak si tě najdu, odchytím a wobler ti odeberu. :-)

                                        Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:25:03

                                        Bulk >> nevidim