Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:24:50

pepa-č >> PepaČadek >> nasrat

pozvu se do hospody,ty si muzes prisednout :)

    NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 9:20:53

    Hugo Fisher >> Raději i vymaluj.

      NBulk - Profil | Po 11.5.2009 9:18:22

      Hugo Fisher >> A vidíš mě online?

        NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:17:35

        pepa-č >> PepaČadek >> ok, cekam tve zastavenicko .. jen nevim, zda mam kvuli tobe uklizet :)

          NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 9:16:56

          Hugo Fisher >> dobrá, v pohodě, tak prostě mám tu osmičku z obrázku za tebou danou cenu a to je vše. To stačí a je to fér. dík. hotovo. Vše je jasné.
          http://www.mrk.cz/Data/Pics/2009/220589.jpg
          Navíc na 7mička je malá mrcha. Ta osmička je na okyše už použitelná.

            NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 9:16:30

            Stanley 87 >> je, v Brně je měli skoro zadarmo

              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:15:58

              Georgino >> predrazena (pro me) renoltni hnus plechovka

                NStanley 87 - Profil | Po 11.5.2009 9:15:33

                Georgino >> Není to wob od STORMu?

                  NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:14:46

                  pepa-č >> PepaČadek >> to nemuzu, ja ti chtel dat vybrat, ktereho z tech dovu chces radeji, kdyz uz si pro nej jedes z takove dalky (minule jsi tamtoho chtel myslim take hodne :) ) a toho druheho (co zbyde) jsem slibil Bulkovi k narozeninam, vanocum, svatku, narozeninam, vanocum, svatku ..... :)

                    NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 9:13:53

                    Hugo Fisher >> v bazaru je pěkný auto na ryby, ber ho

                      NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:13:44

                      Bulk >> mam

                        NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 9:12:09

                        a že jste to vy tak vám pošlu jednoho sumcobijce

                          NBulk - Profil | Po 11.5.2009 9:10:58

                          Hugo Fisher >> Máš zapnutý icq?

                            NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 9:05:03

                            Hugo Fisher >> za 135 (stejná cena) ho beru

                              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:04:07

                              pepa-č >> PepaČadek >> druhy je ten, co jsem ti ho tenkrat nedal pri prvni zasilce z usa :)

                                NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 9:01:32

                                Hugo Fisher >> druhého jsem neviděl - jen toho co jsem zakroužkoval tu 8mičku
                                http://www.mrk.cz/Data/Pics/2009/220589.jpg

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:00:51

                                  pepa-č >> PepaČadek >> ad vek :)

                                  ad gold :)

                                  chces jeste toho druheho golda s bilym briskem?

                                    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 9:00:04

                                    Georgino >> dobra bilance, lec zjevne pravdiva :o)

                                    ja to promyslim, ale nekdy v tydnu .. dnes na to asi nejsem ready.

                                      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:57:55

                                      Hugo Fisher >> berou pořád, já můžu večer taky kdykoliv, ale s tebou jsem se letos 5x domlouval na ryby, a 4x jsi to zaspal :-)

                                        NBulk - Profil | Po 11.5.2009 8:57:02

                                        Hugo Fisher >> To jsem rád, tak si jí schovej