Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:56:18

Georgino >> kdy budou brat? kdy muzes jit? ja muzu vecer kdykoli.

    NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 8:56:10

    Hugo Fisher >> ne - to je nepoužitelný hnus. Ale je můj!

      NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 8:55:50

      Pásovec >> jo, a pak Hugo "objevil" že mi není padesát a začal se mi omlouvat :-)))))

        NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:55:44

        Pásovec >> :o)))

          NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:54:10

          Bulk >> krasnejsi predmet v SZ mi jeste na mrku neprisel, nez ted cos poslal ty :)

            NPásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:53:48

            pepa-č >> PepaČadek >> zrovfna sem si u Huga cetl o "syndromu brouka Pytlika"

              NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:53:47

              Hugo Fisher >> kdy půjdem na hady? potřebuju foto, profifoto, nejlépe na titulku

                NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:53:40

                pepa-č >> PepaČadek >> cau Pepku :) - bys neveril, kolik mi prislo SZ kvuli te gold rapalce... ona je to nejaka lepsi barva, vid, ty kujone? :)

                  NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 8:52:01

                  Pásovec >> blog je monolog - je to jednostranná komunikace. Když něco takový máš, tak napíšeš článek. Mrk je o žvanění. :-)

                    NPásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:50:50

                    mne se libi jak uplne utichly ty blogy ..nejak se nechytlo....

                      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:50:35

                      Já zaspal, takže dnes nemakám, ale zase píšu do časopisu...

                        NBulk - Profil | Po 11.5.2009 8:50:27

                        Hugo Fisher >> Makám jako šroub.

                          NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:50:03

                          hele, to nikdo z vas dnes nemaka, ze tu pred devatou ranni plkate?

                          ja jen, abych vedel, kdo z vas je do budoucna financni prosperita a kdo je bezcennej ..

                            NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:49:00

                            Bulk >> vždyt jsem ti říkal že jako tvůj kamarád ti s těma ženskýma pomůžu, až budeš s Hugem na rybách, neměj strach

                              NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:48:05

                              Hugo Fisher >> :-((

                                NBulk - Profil | Po 11.5.2009 8:47:57

                                Hugo Fisher >> Kurva, to budu muset dělit čas mezi moje dva kamarády a spoustu ženských co o mně mají zájem. To asi nezvládnu

                                  NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:47:11

                                  Pásovec >> buzno :-))

                                    NBulk - Profil | Po 11.5.2009 8:47:10

                                    Pásovec >> Zůstalo mi vybavení bytu. Auto nepotřebuju, mám Huga

                                      NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:47:05

                                      Pásovec >> on si nechal mimino, to je pry pro nej vic, nez nejake auto

                                        NPásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:46:41

                                        Georgino >> nee..dokonece jsem ti chtel poradit kam je nasadili abys je mohl jet nachytat..ale seru na to:))