Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:46:39

Bulk >> ja s tim spisovatelem nikam jezdit nebudu

    Pásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:46:07

    Bulk >> jo tak....siis mel nechat kola aspon:))

      Bulk - Profil | Po 11.5.2009 8:45:42

      Dyť můžeme jezdit na ryby ve třech či ve čtyřech.

        Bulk - Profil | Po 11.5.2009 8:45:16

        Pásovec >> Bylo dělení majetku

          Georgino - Profil | Po 11.5.2009 8:44:34

          Pásovec >> á, pán je vtipnej co? :-)

            Georgino - Profil | Po 11.5.2009 8:44:15

            Hugo Fisher >> letos jezdím na ryby s Bulkem já, tak se neomlouvej

              Pásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:43:46

              Georgino >> shanis fotky duhaka?

                Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:43:32

                Georgino >> protoze na to nemam

                ps: letos jezdim na ryby s Bulkem

                  Pásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:43:20

                  Bulk >> Pardon...nevim vubec co probehlo....tys to zase prodal nebo ti to nekdo lohnul ci co?:ú))

                    Georgino - Profil | Po 11.5.2009 8:43:12

                    Bulk >> ještě ne, všichni jste neschopný ho chytit

                      Bulk - Profil | Po 11.5.2009 8:42:46

                      Georgino >> Už jsi sehnal duháka?

                        Pásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:42:37

                        Hugo Fisher >> jenze ja nechtel...vubec nevim....

                          Georgino - Profil | Po 11.5.2009 8:42:19

                          Hugo Fisher >> jakto že ještě nejsi poradce v Poradna - přívlač? Ty to tak dobře umíš...vyprávět :-)

                            Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:41:10

                            Pásovec >> dobra podpasovka, vyhlasuji te tyranem dne :o)

                              Bulk - Profil | Po 11.5.2009 8:39:28

                              Pásovec >> Měl jsem, už zase nemám.

                                Pásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:38:57

                                Bulk >> ty to auto jeste nemas?.....ja myslel ze uz brazdis silnice...

                                  Bulk - Profil | Po 11.5.2009 8:38:18

                                  Hugo Fisher >> Leda tak model na poličku.

                                    Hugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:37:42

                                    Bulk >> protoze ty si koupis Astru

                                      Bulk - Profil | Po 11.5.2009 8:35:21

                                      Georgino >> Ty joudo mám 10kg dole, ještě 5kg a budu krásnej kluk

                                        Bulk - Profil | Po 11.5.2009 8:34:52

                                        Hugo Fisher >> Protože z tý věty vyplývá, že na mě sereš a autem mě vozit nebudeš.