Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:33:35

Bulk >> proc? oprava fakt ma stat kolem 5ky a opravdu kdyz nebude na nove, musim dat opravit pezotka... ja si georginovic bratra vazim, umi chytat ryby .. narozdil od brachy

    NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:32:59

    Bulk >> tebe s tvým pupkem neuveze ani opravená náprava, kamaráde :-)

      NBulk - Profil | Po 11.5.2009 8:31:55

      Hugo Fisher >> (ps: oprava pry vyjde tak na 5ku .. kdyz nevyjde nove auto, tak pro vas tu napravu opravim - at uvezu i tvyho brachu :) )...

      touhle větou sis to posral

        NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:30:18

        Georgino >> tak ono to je auto pro dva lidi tak jako tak :)

        ale to je jedno .. prodat auto kamaradovi, i treba zdarma, je vzdy cesta do pekel. Mel bych te porad pred barakem, ze neco nefunguje....... :)

          NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:28:54

          Hugo Fisher >> kdyby nebyla posraná ta náprava, tak bych do toho šel, fakt, ale uznej že přeci nemůžu koupit auto pro 2 lidi :-)

            NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:28:30

            Georgino >> ne, radi ok, motor tahne ok. Jen zere olej a studenej chvili kouri..

              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:27:44

              Georgino >> jojo, proto sest, protoze pak je tam tam desitka, s tim souhlas.

              Ad naprava - kdyz nebudes vozit nikoho vzadu, jako to praktikuji ja, tak je zatim zivotaschopna.

              ale ja bych ti auto nepordal, pak bych jen poslouchal, jak jsem ti zkurvil zivot

              (ps: oprava pry vyjde tak na 5ku .. kdyz nevyjde nove auto, tak pro vas tu napravu opravim - at uvezu i tvyho brachu :) )

                NPásovec - Profil | Po 11.5.2009 8:26:45

                zdravim po ranu buzny

                  NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:25:38

                  Hugo Fisher >> za 6 bych ho bral, ale pak je to dalších 10 ten poplatek, pak opravit tu nápravu, a jsem na 30ti... EDIT: ve čtvrtek jsem jel s tím pežotkem jak máš, taky ti jde tak blbě řadit? To bylo vychozený jak prase :-)

                    NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:24:41

                    Georgino >> prodam ti pezotka za 6 tisic, muzes jezdit sam

                      NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:24:02

                      Hugo Fisher >> Já s tebou v autě budu, jen to možná ještě nevíš ;-)

                        NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:23:31

                        Jinak zdravím jádro. Nechci se chlubit, ale říkaj o mě že jsem odborník, to víte že jsem v časopise? :-)

                          NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:23:27

                          Georgino >> ja sumce nechytim, protoze jsem hovno rybar a nikdo jiny se mnou v aute nebude, protoze by se nedoplatil na sazbe kč/km

                            NGeorgino - Profil | Po 11.5.2009 8:22:24

                            Hugo Fisher >> já ti ještě k autu nic neporadil, hlavně si nekupuj nic moc hogo fogo, však to bude věčně zasviněný od sumčího slizu a ten jde špatně dolů

                              NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:17:33

                              kubah >> jojo, neco se ti znacne sere... internetovy provideri jsou zmetci jeden vedle druheho.

                                NHugo Fisher - Profil | Po 11.5.2009 8:16:42

                                pepa-č >> PepaČadek >> budes se divit (spis nebudes! :) ), ale ja si to nejprve myslel take :o)

                                  Nkubah - Profil | Po 11.5.2009 8:16:28

                                  Vase zprava

                                    Nkubah - Profil | Po 11.5.2009 8:11:46

                                    Tak nic. Hned po maturitě hledám nový internet. Tenhle už mně s..e

                                      Nkubah - Profil | Po 11.5.2009 8:06:49

                                      Tak snad jsem ta fotka pujde :-)

                                        Nkubah - Profil | Po 11.5.2009 8:03:54

                                        Tohle je ta 323f jak mi včera nešla poslat fotka...