Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NBulk - Profil | Po 11.5.2009 8:03:41

Mr.Stick >> Zjistil jsem zajímavou věc. Po pěti hvězdičkové Metaxe trpím stejným problémem jako ty. Po sedmi hvězdičkové se tak něděje.

    NPepaČadek - Profil | Po 11.5.2009 7:55:20

    Hugo Fisher >> už jsem si myslel, že konečně MM docenil tvou velikost a udělal s tebou oficiální rozhovor.
    Takové zklamání, že tomu tak není :-((

      NBulk - Profil | Po 11.5.2009 7:32:32

      Něco zajímavého za ty tři prdele příspěvků? Vybral už Hugo auto?

        NX - Rap - Profil | Ne 10.5.2009 23:33:20

        Mr.Stick >> Musíš jíst jako každý normální člověk jedenáctkrát deně!

          NMr.Stick - Profil | Ne 10.5.2009 23:32:09

          smradzjzd >> Tak v tom to je! Budu se tvojí radou řídit. :o)

            Nsmradzjzd - Profil | Ne 10.5.2009 23:30:06

            Mr.Stick >> musíš jíst víckrát denně, a ne jen jednou, od rána do večera :-)

              NMr.Stick - Profil | Ne 10.5.2009 23:28:26

              Hugo Fisher >> Já asi teda taky začnu vláčet.

                NX - Rap - Profil | Ne 10.5.2009 23:28:20

                Hugo Fisher >> Tak prodej dalších 30 a máš na čínu i na zítřek!
                Už jsis to rozmyslel?

                  NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 23:27:31

                  Mr.Stick >> protoze jsi bobkar .. ja jsem aktivni vlackar

                    NX - Rap - Profil | Ne 10.5.2009 23:27:22

                    Nvíte, jakto že se mi najednou z ničeho nic nejde přihlásit na MRK přes OPERU? Vždycky mi to šlo, a najdenou nejde!

                      NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 23:27:06

                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> ja prodal 30 rapal, me cekaji jen lepsi casy :o)

                        NMr.Stick - Profil | Ne 10.5.2009 23:26:43

                        Hugo Fisher >> To je nefér ... já nežeru v noci skoro vůbec a stejně vypadám jak prase.

                          NX - Rap - Profil | Ne 10.5.2009 23:26:24

                          Hugo Fisher >> No fůj, takhle s tím šeredit.....šetři na horší časy!

                            NX - Rap - Profil | Ne 10.5.2009 23:25:57

                            Hugo Fisher >> Heh, to já jsem zítra bez jídla :-(

                              NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 23:25:43

                              Mr.Stick >> jasny

                                NMr.Stick - Profil | Ne 10.5.2009 23:25:01

                                Hugo Fisher >> To jako hodláš sežrat ještě teď?

                                  NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 23:24:26

                                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> no, a ja k tomu udelam 250g testovin panzani a cele to sezeru

                                  a rano mi bude zle, ale to neva :)

                                    NX - Rap - Profil | Ne 10.5.2009 23:23:48

                                    Hugo Fisher >> Tim by jsi nakrmil celou somálskou rodinu...


                                    :o)

                                      NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 23:22:08

                                      pira >> musim zpracovat pul kg kurecich prsicek .. bude velka cina :)

                                        Npira - Profil | Ne 10.5.2009 23:21:21

                                        Hugo Fisher >> je videt ze nemas co na praci!Tak si to udelej hezky a brou, ja si to udelal brzo a uz mam zase chut:-/