Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 23:19:42

Dnes napsal zápisů: 131 - jsem dobrej :o)

    NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 23:17:33

    pira >> udelam si to a jdu taky spat

    (to je vecere :o) )

      NX - Rap - Profil | Ne 10.5.2009 23:15:59

      Hugo Fisher >> SZ

        Npira - Profil | Ne 10.5.2009 23:15:49

        No nic panove,jsem po vikednu nejakej unavenej a mam i duvod,tak dobrou noc a kdyby nekdo vedel o belyboatu tak mi dejte vedet,diky a vlhky sny...

          Npira - Profil | Ne 10.5.2009 23:03:05

          smradzjzd >> jo tak si mel pravdu...:-)

            Nsmradzjzd - Profil | Ne 10.5.2009 22:58:40

            pira >> sem použil vyhledávač a vida, předehřívají motor a možná i dobíjí ledaco
            http://www.rosauto.cz/uzit/prestavby.php

              Npira - Profil | Ne 10.5.2009 22:55:55

              Hugo Fisher >> ja nevim, v utery to zjistim,...

                Npira - Profil | Ne 10.5.2009 22:55:16

                smradzjzd >> helet ja fakt nevim,ale v utery budu v nemocici tak se jich zeptam,proc to ptam vlasne maji..

                  Npira - Profil | Ne 10.5.2009 22:54:41

                  Mr.Stick >> ja stejne nemam penize takze si na auticka muzu koukat jentak na netu..
                  ale tady to zivy 80% mesta takze temata kolem aut se probiraji porad..

                    Nsmradzjzd - Profil | Ne 10.5.2009 22:54:17

                    pira >> a předehřívají motor, nebo se mýlím?

                      NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 22:53:01

                      pira >> ja vzdy myslel, ze sanitky nabijeji ne motor, ale aku co maji kvuli vnitrnim spotrebicum .. ale asi jsem mimo

                        Npira - Profil | Ne 10.5.2009 22:50:02

                        smradzjzd >> oni je tam maji kdyz stoji v depu porad pripojene...

                          NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 22:49:31

                          drozďák 30,42 >> diky moc, vsemu pozorne nasloucham.

                          uz jsem se parkrat v zivote unahlil, takze tohle auto bych rad pripadne skutecne vybral postupne

                          jinak s mechanikem na misto pocitam, ja netusim co na aute hledat..

                          ad vuz - uvidime, ale nissan jako takovy se mi zamlouva.. snesl bych asi i tu almeru, ac je mensi a kluku tam moc nenarvu :o)

                            NMr.Stick - Profil | Ne 10.5.2009 22:42:56

                            Pásovec >> Prodávají se podobně, kolem roku 03 to leze nad 150 000.

                              Ndrozďák 30,42 - Profil | Ne 10.5.2009 22:42:05

                              Hugo Fisher >> ošoupává se u těch Primer mimořádně, tohle je ale fakt dost extrém. Ale jak říkám, mě osobně by stál za vidění, LPG je určitě plus - ale i u něj bacha na instalaci, homologaci, nejlépe ověřit původ a montáž.

                              Nechci tady dávat univerzální návod, ale musím se trošku pobít v prsa, že auta si vybírám a kupuju 16 let, vybírám a tipuju je i pro tátu a zatím jsme neudělali krok, kterého bychom litovali. Jediný náběh bylo dovezené a v CHF kradené Scorpio, které ale bylo tak perfektně udělané, že se to zjistilo až při odpisu po bouračce. Do té doby jezdilo po celé Evropě...

                              Dělám to tak, že se snažím vytipovat dvě až tři značky a tipy. Pak se snažím je najít a svézt se v nich. Pročítám recenze, sháním informace a postřehy. Na jejich základě se rozhodnu pro úplně konkrétní tip a motorizaci, druhý v pořadí nechávám do zálohy, kdybych nesehnal volbu č. 1. Pak přijde na řadu odborník, známý, který je ochoten se mnou proklepnout jednotlivé tipy na konkrétní vozy. Klasická ověřovačka VIN a porovnání s deklarovanými údaji. Když auto vypadá v pohodě, jedu se na něj mkrnout. Nespěchám, dávám si na čas. Rekord jsem měl 27 kus. Opačný protipól bylo zakoupené hned první auto, které jsem viděl. Ale to je extrém a mimořádná souhra náhod.

                              Nepaušalizuji. Ale počkat si se sakra vyplatí, a čím starší auto to je, tím spíš.

                                NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 22:37:44

                                Pásovec >> ja bych auto pro 7 lidi neuzivil :o)

                                ale je to jedina honda, krom CRV, co jsem kdy ridil ..

                                  NPásovec - Profil | Ne 10.5.2009 22:36:43

                                  Mr.Stick >> hmmm..pesek ze nase jadro je bez penez:))))..jinak cenu si dovolim odhadnout na 120000....nicmene to je muj odhad

                                    NMr.Stick - Profil | Ne 10.5.2009 22:36:39

                                    Hugo Fisher >> Však já taky mluvím vážně ... vybral jsem si ho podle vzhledu, nic bližšího jsem nezkoumal. Takže lvíčka ne. Až na to dojde, taky nebudu, vezmu s sebou svého mechanika, bo já fakt o autech nevím vůbec nic.

                                      NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2009 22:34:50

                                      Mr.Stick >> myslim to vazne. Pezot byl prvni (z mnoha :) ) na ktere jsem koukal. 206SW se mi libi ukrutne.. ale recenze ho poslaly do haje....

                                        NMr.Stick - Profil | Ne 10.5.2009 22:33:20

                                        Pásovec >> Mít prachy, koupil bych ji hned. Jezdí se v tom královsky.