Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 19:23:03

@MrKos: Jak vidno, jsou :o) btw dodatečná gratulace, nevím jestli ti přičla přes icq :o)

    NMrKos - Profil | St 23.8.2006 19:20:45

    Georgino: to potom jó... jsi vydra... taky většinu ryb ani neměřím a odhaduju podle podběráku... ofšem mám plavačkovej 55 a tedy takové Ferdy měřit prostě musím :-) a ten náš kolega Bulk tvrdí že tam kapři nejsou a natož takoví profesoři... :-)

      NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 19:12:18

      Mr.Stick:OK, paráda.V kolik začíná druhej poločas?Dyžtak napiš na icq jestli nemáš náboje.

        NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 19:09:46

        @Georgino: Takže jede tam bus číslo 17, tady je výpis zastávek od hlavaáku ČD:
        HLAVNÍ NÁDRAŽÍ
        Gočárova třída
        Ulrichovo náměstí
        Adalbertinum
        Magistrát města
        Stará nemocnice
        Úprkova
        Malšovice u Čechů
        Malšovice - zahrádky
        Malšova Lhota
        Malšova Lhota zastávka
        Malšova Lhota škola
        Stříbrný rybník
        A v sobotu jede vždy v 07...tzn. - 8:07, 9:07, 10:07, 11:07

          NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 19:04:30

          Mr.Stick:Je to problém se tam dostat?To nějak zařiď :o)

            NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:56:23

            MrKos:Protože mám vzdálenost ramen podběráku přesně 70 cm :o) Tahal jsem ho asi 15minut s forpasem šestnáctkou.A jinak je to podjezí takže tam je řeka hodně široká a ani vázky tam nejsou.

              NMrKos - Profil | St 23.8.2006 18:54:12

              Georgino: takovej nízkej sedmdesátník už umí s cajkem pěkně zatočit... a kór na řece... jak dlouho jsi ho tahal, a forpas, a jak víš že měl 70? u nízké ryby je to někdy dost zkreslující a když jinak taháš 4cítky tak i kapřík 60 vypadá jako pořádnej parník... :-)

                NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 18:52:09

                @Georgino: Ty vole, to bude těžší...dej mi čas, zjusím něco najít...

                  NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:50:50

                  Mr.Stick:A kdo neumí tak jen čumí :o))) Hele jak se mám dostat na ten stříbrňák?Jel bych asi vlakem.

                    NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:44:55

                    Mr:Stick:Ti říkám že tam desetikiláč bude.A jinak kdo umí tak prostě umí :o)))

                      NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 18:42:09

                      @Georgino: Ty woe, v životě bych nevěřil, že tam potkám většího kapra :o) já to pořád říkám, že ty na co sáhneš, to se zadaří :o))) doufám, že aspoň popozítří uvidím větší ryby, když už je neumím chytit :o)))

                        NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:36:26

                        Mr.Stick:Bylo to úplně přesně na mníčím fleku :o) Takže pod

                          NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 18:34:19

                          @Georgino: Plavat může a s mým feeder uměním tam bude plavat ještě dlouho :o)))) bylo to pod nabo nad? Mně snad zítra už bude líp a nebudu muset žrát prášky a vydám se na lov...

                            NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:32:11

                            Mr.Stick:Neboj, plave tam dál a čeká na tebe až za tejden přijedeš :o)) Ale zajímavý bylo že ty kapříci kolem 40 cm byly vyžraný jako prasátka a pak tenhle divočák nízkej :o)

                              NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 18:28:22

                              @Georgino: Tak teď si mě nasral :o)))) taková ryba je hned na třetím místě po 60 cm parmě a 80 cm amurovi...

                                NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:27:07

                                Mr.Stick:No jo no, co se dá dělat, ve středu by to bylo lepší bo maj otevřeno v mém oblíbeném pubu, ale tak půjdem jinam :o) Byl to sazan jako prase.

                                  NKolči - Profil | St 23.8.2006 18:27:06

                                  Georgino: já se nedivim... :-)))

                                    NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 18:24:07

                                    @Georgino: Člověče, nešlo by z úterý na středu? Ve čtvrtek mi přivezou compa a musím být ráno doma...jinak gratulace k osobáčku, lysec nebo šupík...jestli to druhý, nasereš mě ještě víc :o)))

                                      NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:23:33

                                      Ježiš, ted jsem kouknul na ten svůj zápis v ML a já napsal ZVÍŠIL :o) Já takovej odborník přes pravopis :o)

                                        NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:20:45

                                        Mr.Stick:Jasný, vidím to na středu.