Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 18:18:26

@Georgino: Paráda, tam mě musíš vzít :o)))) asi příští tejden přijedu už dopoledne :o)

    NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 18:07:02

    Mr.Stick:Teď jsem se vrátil a byla to bomba!!!Hodím to do ML

      NKolči - Profil | St 23.8.2006 18:01:39

      Mr.Stick: do kompostu? No to snad ne... Ani kousek nesmí přijít na zmar, proto to klidně sežeru i zelený a chlupatý... :-)

        NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 17:59:35

        @Kolči: Jojo, něco naházím slepicím, pro psa taky kousek, teta, děda, streja a babička taky něco dostanou, něco zamrazím, pak taky prodám v hospodě a zbytek, jestli zplesniví dřív, než ho sežeru, zareju do kompostu :o)

          NKolči - Profil | St 23.8.2006 17:55:59

          Mr.Stick: jo, máš to už propočítaný, kolik komu dáš? Já si 15kg nechám pro sebe, 15kg vezmu do hospody, z 10kg udělám karbanátky a zbytek dám slepicím :-)

            NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 17:50:48

            @Kolči: Z nás bude mít majitel ještě dlouho nervy v háji, co nechytíme, to otrávíme. když už mrchy nechtěj brá :o)

              NKolči - Profil | St 23.8.2006 17:49:38

              Mr.Stick: to je fakt, mě to bude stát ještě víc... Nějak se to přece zaplatit musí, nejsem debil abych ryby pouštěl, to dělaj jen hovada... :-)

                NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 17:47:10

                @Kolči: No víc není potřeba, beru 50kg síťovej pytel, víš vůbec, kolik stojí benzín, povolenka na soukromák, jídlo a ostatní :o))

                  NKolči - Profil | St 23.8.2006 17:45:07

                  Mr.Stick: jo, to bude jízda, ale jenom jednou... :-)

                    NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 17:43:50

                    @Kolči: Neboj, že si to ty, tak to budu sypat jen do krmení rybkám :o))) to pak budeš vidět ty jízdy :o)))

                      NKolči - Profil | St 23.8.2006 17:34:42

                      Mr.Stick: ježiš, vedle tebe chytat nebudu, ještě si dáš dávku a pak se mi tam budeš v haluškách válet po zemi... :-)

                        NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 17:32:46

                        @Kolči: To si piš :o) a taky to sypu kapříkům do krmení :o)))

                          NKolči - Profil | St 23.8.2006 17:31:09

                          Mr.Stick: to si dáváš každej den, co?:-)

                            NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 17:28:25

                            CHEEERS !!! :o))))

                              NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 16:11:28

                              @Georgino: Už chytáš? Pozítří mi přijdou peníze, tak příští týden musíme vyrazit :o) už konečně akce Treska musí dopadnout...

                                NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 14:29:14

                                No nic, je to tady totálně mrtvý tak jedu na ryby.

                                  NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 12:28:48

                                  for all: Neznáte to někdo na Labi v Němčicích?

                                    NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 11:40:27

                                    Matrix:Tak to se máš.Ale já dneska taky jedu.Škoda že opět nevyšla výprava ze Stickem :o(

                                      NMatrix - Profil | St 23.8.2006 11:37:39

                                      Všichni jsou asi na rybách....ještě, že já jdu za chvíli taky...

                                        NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 11:28:01

                                        Jéé, tady to zase žije!