Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 1:26:38

Tak ewrybády vykuřte si prdel!! :o) Čaba

    NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 1:17:45

    @Džerzí: Rád bych, ale ve čtvrtek jdu na kontrolu a musím to mít dobraný :o( ale zas je m po tom líp...

      NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 1:15:13

      Oťas:Ty vole tak už to nežer

        NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 1:12:05

        @Kolči: Ty nám taky :o)))

        @Georgino: No, nevim, jak by to dopadlo...žeru po 3 práškách :o)))

          NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 1:08:17

          Oťas:Zejtra přijééééééééď!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o)

            NKolči - Profil | St 23.8.2006 1:07:24

            Mr.Stick: dobrá:-)
            all: tu máte večerníček, a hned po něm táhněte chrápat. Mějte se tu hnusně... http://youtube.com/watch?v=seY4JIaRAEI

              NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 1:05:58

              @Kolči: To nevim nevim, jestli to stihnu do srazu, bydlí v Olomouci :o)) kdyžtak déle po MP3

              @Georgino: Si věříš, aby to nedopadlo obráceně :o))) i když teď s těma práškama by mi stačilo asi i jedno pivko...

                NKolči - Profil | St 23.8.2006 1:02:45

                Mr.Stick: fuj, Biohazard... Ale byl bys hodnej, kdybys mi opatřil a na sraz přivezl nějaký ty alba od Discipline:-)

                  NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 1:02:32

                  Oťas:Ty vole, tě vožeru tak že budeš brečet že ses narodil

                    NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 1:01:43

                    @Kolči: No, poslouchá hodně metal, je to spíš metal girl...ale třeba Biohazard má ráda...

                    @Georgino: Ti naseru :o)))

                      NKolči - Profil | St 23.8.2006 0:58:58

                      Mr.Stick: poslouchá tvá kámoška víc takový normální muziky?:-)

                        NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 0:58:39

                        Oťas:Ty též neser :o)

                          NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 0:58:09

                          Kolči:Zejtra, dnes nemám síly :o))

                            NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 0:57:58

                            @Džordžoun: Zalez buržouste :o))

                              NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 0:57:45

                              Kolči:Neser rádoby pankáči :o))) Já tady mám mejdan :o)

                                NKolči - Profil | St 23.8.2006 0:56:58

                                Georgino: jdi spát přizdisráči:-))) EDIT: stáhni ten seznam z toho novýho odkazu co jsem sem dával, už funguje:-)

                                  NGeorgino - Profil | St 23.8.2006 0:54:26

                                  Tak co vy tady vy svazozmrdi? :o)))

                                    NKolči - Profil | St 23.8.2006 0:52:48

                                    Me.Stick: bylo by pěkný kdyby přišel už na sraz:-)

                                      NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 0:50:56

                                      @Kolči: Dočkej času a možná přijde i kouzelník... :o)

                                        NStam - Profil | St 23.8.2006 0:50:50

                                        Kolci: tady sem ti neco nasel: http://discipline.fireteamconsulting.com/ ale nevim jestli to sou celi alba