Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NKolči - Profil | St 23.8.2006 0:47:15

Mr.Stick: páč je nemůžu sehnat, tak kdybys navštívil kámošku... :-)

    NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 0:46:08

    @Kolči: Poslouchá to kámoška, znám je od ní...proč?

      NKolči - Profil | St 23.8.2006 0:44:27

      Mr.Stick: Discipline znáš? A máš? :-)

        NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 0:42:31

        @Kolči: Neboj, však já rozšiřuju...měsíčně tak 10 kusů :o) jinak Discipline znám, vždycky maj dobrý light show...i v tom klipu...

          NKolči - Profil | St 23.8.2006 0:40:42

          Mr.Stick: tu máš na pěkné spaní:-) http://youtube.com/watch?v=CyPJbs9Hkok&mode=related&search=

            NKolči - Profil | St 23.8.2006 0:38:45

            Mr.Stick: já to psal ručně, páč v tom mám bordel jak svině:-) U něčeho chybí název kapely, něco neni kompletní a tak. Ty nekompletní v seznamu nemám. 416? To za chvilku zvládnu, neboj... :-)

              NMr.Stick - Profil | St 23.8.2006 0:35:42

              @Kolči: To de :o) ale mám víc :o))) přesně 416 CD....ale seznam nemám :o( navíc mám všechno na plackách, kdyby to bylo na MP3, šlo by udělat seznam přes korektor...

              @Stam: To sou mi noviny :o)

                NKolči - Profil | Út 22.8.2006 23:35:29

                Mates: nene :-)

                  NStam - Profil | Út 22.8.2006 23:35:00

                  Prej neni pravda. Kdybychom nestanovili přesný čas konce, tak tam budem tak dlouho, dokud Kolči nepovede:D

                    NKolči - Profil | Út 22.8.2006 23:32:44

                    nevěřte Matesovi, to není pravda :-)))) EDIT: Mr.Stick: pokochej se tím seznamem:-)

                      NStam - Profil | Út 22.8.2006 23:32:08

                      Kolci: A pochlubyl ses kdo tě přechytal na plavačku? Já feederař :-)

                        NKolči - Profil | Út 22.8.2006 23:31:44

                          NKolči - Profil | Út 22.8.2006 23:28:31

                          Mr.Stick: klid podruhé... :-)
                          Mates: no jó, tak nemachruj, za to tě přechytám na srazu:-)

                            NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 23:27:47

                            @Stam: No jo...kdo umí, ten umí a Kolči jen čumí :o)))

                              NStam - Profil | Út 22.8.2006 23:23:27

                              Mr.Stick: Sem mu teď poradil, aby to zkusil on stáhnout:-) EDIT: a co napsal : a jo nejde to :-)

                                NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 23:22:13

                                @Kolči: A nebude to tím, že to jelito seš spíš ty? :o))))

                                  NKolči - Profil | Út 22.8.2006 23:20:14

                                  Mr.Stick: klid... :-)
                                  Stam: tak seš taky jelito... Kurva, jak to že mě to jde úplně normálně?!

                                    NStam - Profil | Út 22.8.2006 23:18:40

                                    Kolci: Taky sem se na to chtel podivat. Napsalo to ze tam neco musim do instalovat. Tak tady pul hodiny hledam cd officu. Pak kdyz je najdu tak to nainstaluju a ono tohle:


                                    ĞÏ à¡± á > şÿ « ­ şÿÿÿ £ ¤ ¥ ¦ § ¨ © ª ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;;;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;ÿÿÿÿÿÿÿ5;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;;ÿÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ5;ÿÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;ÿÿÿÿÿÿÿ5;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;;ÿÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ5;ÿÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;ÿÿÿÿÿÿÿ5;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;;ÿÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ5;ÿÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;ÿÿÿÿÿÿÿ5;55;ÿÿÿÿÿÿÿÿ;5;ÿÿÿÿÿÿÿÿ55;;;ÿÿÿÿÿÿÿÿÿ;55;ÿì¥Á 5@ ğ ¿ "Q

                                      NMr.Stick - Profil | Út 22.8.2006 23:08:55

                                      @Kolči: Ti dám jelito, mám pocit, že ten ostrov krmení, co chystáme naházet do Skaldy, bude mít svůj pevnej základ na tobě s přivázaným šutrem u nohy :o)))))

                                        NKolči - Profil | Út 22.8.2006 21:04:55

                                        Bože, vy jste jelita.... :-) EDIT: Sosedovi to prej taky nejde, tak si z toho nic nedělejte, nejste sami... :-))