Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 20:50:03

tulo - ®-vždy je to otázka situace.Na druhou otázku jestli kvalita znamená méně neodpovím protože že když napíšu ano,je to špatně a když napíšu né taky špatně.Už chápeš že posuzuji jen v danou situaci?

    Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:49:57

    Range-mam tady na stole rozepsanou krmnou rovnicu,a porad temu nechapu))

      NRangemaster - Profil | Po 12.11.2007 20:48:13

      tulo: Už to konečně pochop. Čím kvalitnější máš boilie, tím míň s ním krmíš. Nezáleží na situaci, záleží jenom na kvalitě. Nechápu, co ti na tom není jasný. Kluci ti to tady vysvětlili snad dostatečně podrobně. :))

        Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:47:45

        judas.kindl hlavně celej rok vlastně ani nechytal))

          Nm.kindl - Profil | Po 12.11.2007 20:47:25

          tulo - ® Tak tam vedle co jsi házel když jsi se nemohl trefit jsi měl hodit třetí prut pyčo :-))

            Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:46:55

            Mitchell a kteří jste skončili?

              Njudas.d - Profil | Po 12.11.2007 20:46:41

              tulo - ® třeba kindl chytá celej rok na jednu ale spotřeba dipu názvem božkov je vysoká..:o((

                Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:46:17

                Mitchell-no a když jsou kvalitní ,tak je snad logicke že je budou kapři přijimat ve velkem,tudíž vice krmit znamena vice chytat,kdežto u nekvalitnich navoněnych kuliček stači jen malo da se řict jen na oblbnutí,

                  NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:44:57

                  Tulo slysel jsem ze se tam da skrmit a verim tomu kdyz ti najedou ryby kolem 50cm kterejch je tam hafo tak toho tam narves hafo i 200kg na maraton jsem sebou meli 21kg boili a jeste jsme dovezli nazpet a stacilo

                    Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:43:57

                    Liborcarp-no to není žadna otazka žadne situace-kvalita znamena méně???

                      NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:42:06

                      tulo: no vidis na maratonu to taky nekteri takhle udelali a solidne vyhoreli aspon to co jsem videl kolem sebe jinak . Ne nebudu pac krmit mene je ma taktika a ja chytam jen na kvalitni boili aspon pro me jsou kvalitni.

                        Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:41:50

                        m.kindl-nn,špatně hažu kobrou a než jsem vždycky trefil tak jsem 10kg hodil vedle))

                          Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 20:40:42

                          tulo - ® -je to otázka danné situace,někdy i minut to snad víš.To že jsi někde nechal 100kg a pak neměl na co lapat Mastodonta je jiná ,.-)))

                            Nm.kindl - Profil | Po 12.11.2007 20:40:17

                            tulo - ® To jsi chodil krmit i místní romskou měnšinu ne ?

                              Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:33:33

                              Mitchell-takže když budeš chytat na nekvalitní hotovky npř,tak budeš krmit více??jinak ja na maře nechal za 14dní přez 100kg koulí a pelet a bylo to ještě malo))

                                NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:31:23

                                tulo - ®: tulo tulo klidne si zapamatuj co chces me je to jedno ale ja to tak delam a vychazi me to rozhodne vic nez nekterym co hafo krmi a hovno chytaj letos jsem moc nekrmil a mam chycene pekne ryby a o Mare nemluvim nekteri tam meli krmeni silene moc a kdo hafo krmil nic nechytil :-)))

                                  NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:29:07

                                  ja v tom taky nevidim problem ja zase napsal ze jsem skrmil to co jsem zkrmil tod vse

                                    Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:28:46

                                    Mitchell,ty zase perlíš,navždy si zapamatuju tvou větu o tom že když je boilies kvalitní ,tak se s ním nemusí moc krmit.Opravdu usměvné))))

                                      NAladin - Profil | Po 12.11.2007 20:28:33

                                      liborcarp:když berou, tak je)

                                        Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 20:25:39

                                        Aladin - ® -však jsem psal a není to málo?.-)))