Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 21:11:33

m.kindl - ® -asi neznaj lahodnou příchut přepálenejch brambor.-)))

    NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 21:11:20

    tulo - ®: o.k

      Nm.kindl - Profil | Po 12.11.2007 21:09:24

      liborcarp - ® Tak vidíš...a wokurky se hádaj jak krmit..to je vidět že jsou to abstinenti :-)))

        Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 21:06:43

        m.kindl - ® -kurwa ano MOMENTÁLNĚ....................to je daná situace!!!Velmi správně .

          Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 21:05:50

          Mitchell-jake hadaní?? normal diskuse .

            NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 21:04:49

            ALL: krmim jak si myslim ze je to dobre a nechci se tu snikym hadat

              Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 21:02:40

              m.kindl-jsme v čr.takže určitě velké.A tvou fintu s třema kuličkama solaru maj stejně okoukanou))

                Nm.kindl - Profil | Po 12.11.2007 21:00:58

                Nechci se plést do odborné diskuse ale nehraje roli jak velký hejno se na lovišti momentálně zdržuje ?

                  Nbond - Profil | Po 12.11.2007 21:00:29

                  2 krát sem objednal,dvakrát nic nedošlo,stačilo.

                    Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 20:59:39

                    Rangemaster - ® -zapoměl jsi na stopové prvky a ty jsou po čertech důležité,páč wo tom to celé je.-))

                      NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:59:27

                      tulo - ®: a co jsem asi napsal pises to stejne tim soufl jsem myslel ze se najis akorad

                        NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:58:26

                        XEIKON - ®: mas i odpoved :-D

                          NAladin - Profil | Po 12.11.2007 20:57:09

                          Mitchel:já teda nevím, ale když mi něco chutná, tak toho sním hodně.....tak že tvá teorio o tom, že když ti něco chutná, tak toho sníš málo se mi zdá docela divná.:)

                            Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:56:53

                            Mitchell-osmé místo je slušné,ale kdyby jsi více krmil tak jsi to mohl vyhrat)))

                              NRangemaster - Profil | Po 12.11.2007 20:56:46

                              tulo: Je to jednoduchý. Máš boilie "x" s kvalitou "y". Dosaď vše do vzorce x * y = "z", kde "z" je výsledné množství krmení. Hodnota "y" se posuzuje dle etikety daného boilie. Přepočtovou tabulku nalezneš v RŘ hned za číslem revíru. Jak prosté :))

                              m.kindl: Ty jo, nemám. Bachy mi jakýkoliv používání aminokyselin jasně rozmluvil, protože na naprosto jasných příkladech dokázal, že kapr aminokyseliny nepotřebuje a ani nevyhodnocuje jejich přitomnost. :))

                                Ntulo - Profil | Po 12.11.2007 20:55:18

                                Mitchell-pišeš zase blbosti,kdybych jedl podle toho aby mne nebylo šoufl,tak nemam bachor jako romsky král,žeru dokavať mužu.A věř mi že kapři dělaji to same.

                                  NXEIKON - Profil | Po 12.11.2007 20:54:06

                                  Mitchell:mas tam email......

                                    NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:53:14

                                    skoncili jsem 8 proc ??jsem na to pysnej nekteri nevydrzeli ani to pocasi co tam panovalo a odjeli pryc

                                      Nm.kindl - Profil | Po 12.11.2007 20:52:56

                                      Rangemaster - ® No jo...komu není dáno tomu není pomoci...co ty ? Máš už kanystr aminokyselin na jaro ? :-))

                                        NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:52:13

                                        tulo - ®: tulo dam ti jeden priklad byli tam frajeri od SBS slovakia a myslim si ze sbs ma dobre veci stim a das mi za pravdu i ty prijeli borci co meli lapat za ne na zavody a dozvedeli se ze tam ryby jsou a berou kapri kolem 12-16kg a zacali tam hrnout jak bobule tak i pelety a uplne si tim flek odvarili za zavody udelali 2 ryby.

                                        Ted ti dam otazku ja kdyz budes mit neco vyzivneho a dobreho tak toho taky nesnis kvantum najis se tak aby ti nebylo suofl a druhej den se vratis a bude to tam zase a dalsi den zase tak si vezme kolik jen potrebujes