Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NAladin - Profil | Po 12.11.2007 20:23:58

Pokud ahma chytá třeba na Labi a stráví tam přez rok hodně času, tak nevidím problém, proč by neskrmil 100kg.

    NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:22:25

    liborcarp. to vis neni to jednoduchy uceni je zaklad zivota ale nevim kdo to reknul

      Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 20:21:08

      Mitchell - ® -hmmm člověk se furt učí.-)))

        NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 20:19:44

        liborcarp - ® : no ja osbne bych jim tam tolik toho nedal na den 2-3 kulicky a kdyz neberou tak jim je ani nerozriznu :-D

          Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 20:17:20

          Mitchell - ® -letos jsem prubnul kobercovej zákrm na 10ha za tejden jsem tam naházel celé dvě kila a kámoš to samé.-))ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ-TO ZABOLÍ KDYŽ JSME NAFOTILI JEDNU FIŠLU.-)))

            NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 19:54:51

            carpmania - ®: asi jo neni to moc potreba krmit podle me ta fisle si to najde ale nekdy je to potreba ale sam jsem videl jak se da dobre misto krmenim oddelat :-D

              Ncarpmania - Profil | Po 12.11.2007 19:48:58

              Mitchell: já tak kolem těch 25kg... asi nechytáme na vodách, kde potřebujem krmit moc velký kvanta...

                NMitchell - Profil | Po 12.11.2007 19:44:22

                tak to ja letos zkrmil tak 15kg a taky jsem nalapal pokazdy :-DDD

                  Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 19:18:58

                  ahma - ® -100kg? a není to málo ?.-)))

                    Nahma - Profil | Po 12.11.2007 16:53:41

                    JJ, fakt husty krmeni. Za ty prachy naprosta bomba. Letos sme toho zkrmili tak 100kg a vzdy nachytali!! urcite doporucuju....

                      NSmetana - Profil | Po 12.11.2007 16:05:43

                      jurus- výborné boilies...mohu jen doporučit.Chtěl by si slyšet kolik kg?????vyzkoušej a nech se mile překvapit

                        NDrahoš - Profil | Po 12.11.2007 16:00:21

                        Jurus - ®- to jsou ceny před zdražením nebo po??

                          NJurus - Profil | Po 12.11.2007 11:45:17

                          Ahoj no má tam u mražených
                          Red*Salmon
                          Tuna*Hering
                          Squid*Liver
                          Red*CSL
                          http://www.pustil.cz/mrazene-boilies/
                          Takže otázka zůstává stejná .. hlavně mě zajímají úspěchy na jeho mraženky v cm a kg. Díky

                            Nliborcarp - Profil | Po 12.11.2007 6:22:30

                            Jurus - ® -cožé?Pustil že má jen 4mrazničky?to se mi nezdá kam by to všechno naskládal:-))

                              NJurus - Profil | Po 12.11.2007 1:05:16

                              Takže k věci, na příští rok se chystám něco od Pustila testnout , hlavně mě jde o mrazničky , momentálně má 4 druhy, co sem nahlídl , tak by mě zajímalo, jestli má někdo vyzkoušený všechny druhy nebo aspoň jeden a hlavně s jakým výsledkem , cm-kg.. Díky..

                                Nliborcarp - Profil | Út 18.9.2007 20:12:30

                                m.kindl - ® -no zřejmně lepší oddíl:-)

                                  Nm.kindl - Profil | Út 18.9.2007 20:05:26

                                  liborcarp - ® No Bába jediná se nezměnila po dobu pobytu :-)))

                                    Nliborcarp - Profil | Út 18.9.2007 19:55:45

                                    m.kindl - ® pravda ,ve čtvrtek ráno jsem tě viděl 3krát bába kindl bába a nějak jste se mi spojovali:-)kua asi jsem nebyl tolik nalitej.-)

                                      Nm.kindl - Profil | Út 18.9.2007 19:52:04

                                      Wright - ® Aha...tak pardon,já se v tom tolik nevyznám.Po tom co se tam u vás vypilo bych nepoznal Libora od orangutana :-)

                                        NWright - Profil | Út 18.9.2007 19:48:53

                                        bye all: žízeň.....