Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Dawe - Profil | Po 11.9.2006 17:06:30

Stánek s Pustilem sem viděl v březnu na veletrhu v Brně a moc mě to nenadchlo. Měl sem od nich pár věcí, ale nic moc. Chytil je lepší:)

    Don Carlos - Profil | Po 11.9.2006 17:01:57

    all: Myslíte, je Red Salmon od Pustila bude fungovat i jen na víkendové výpravě?

      ahma - Profil | So 2.9.2006 13:03:56

      Sem si delal srandu:-))))

        čmelák - Profil | So 2.9.2006 12:46:24

        ahma :dík.já myslel,že to máš vlastní výrobu.do tlamy ti snad dávat nebude,nějak to zkusím zachránit.ještě jednou ď.

          ahma - Profil | So 2.9.2006 12:01:10

          čmelák- no tajný to snad neni, v nejhoršim mi da pusta do tlamy:-) Zkus se ho na to triko zeptat osobne. Urcite se nejak dohodnete, ale nevim jestli to stihnete jeste letos:-)

            čmelák - Profil | So 2.9.2006 11:34:48

            Mitchell:letos jedu jenom na pustila a jsem spokojene-velmi! na co od něj šáhnu,to funguje a to nemluvím o cenách.jsem hodně zvědavej na příští rok.podle toho co pustil říkal,tak sortyment dost rozšíří.
            ahma¨:prosím o info, kde jsi sehnal pustilovo triko (samo,jestli to není tajný)

              ahma - Profil | So 2.9.2006 11:23:40

              Taky mi lososovej olej fungoval dobre.. a i jako dip..

                Mitchell - Profil | Po 20.3.2006 7:16:36

                Honza M: diky za info

                  Honza M | Ne 19.3.2006 22:52:35

                  Mitchel: Lososovej olej je super

                    Mitchell - Profil | Ne 19.3.2006 21:36:07

                    Jirka: zkousel jsi od nich ten lososovi olej??

                      Jirka | Ne 19.3.2006 20:33:52

                      Některý věci jsem na podzim zkoušel a dost dobrý.Konkrétně předtrávená rybina, asi jediná která se rozpouští, rybí moučky a pár ostatních věcí.Jezdilo to dobře.Jedu do Brna, tak jsem zvědavej
                      na letošní věci.

                        Mitchell - Profil | Ne 19.3.2006 20:06:29

                        Honza M:diky

                          Honza M | Ne 19.3.2006 19:12:33

                          Mitchel: Ta směs se jmenuje Extrafish s Brusinkou. Pro letošní rok je trošku upravená a jmenuje se Red Salmon... Aspoň takhle jsem to pochopil... :-)

                            Rossi - Profil | So 18.3.2006 15:16:12

                            skušenosti moc nemam ale slyšel sem že připravil nějake nove CSL pelety a že to ma byt bomba tak se uvydi

                              dandys | So 18.3.2006 14:53:41

                              Mitchell: Honza M je ten kamoš o kterém jsem psal, že jsme zkoušeli ty mražený bobky, brusinka :o)) to jen pro širší souvislosti :-D

                                Mitchell - Profil | So 18.3.2006 14:26:11

                                Honza M: muzu se zeptat jaky druh a co jste na to chytli jaky byl uspech :-)

                                  Honza M | So 18.3.2006 14:23:13

                                  Loni jsme zkoušeli nějaké mražené bobky a byli jsme mile překvapeni... Stojí určitě za vyzkoušení

                                    Mitchell - Profil | So 18.3.2006 9:11:09

                                    švec: díky

                                      švec - Profil | So 18.3.2006 7:43:53

                                      Zkušenosti žádné nemám,ale letoos plánuji nějaké jejich výrobky vyzkoušet.Tak snad později.

                                        Mitchell - Profil | So 18.3.2006 2:19:59

                                        To nemáte stouto firmou žádné zkušenosti????