Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
98 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NEl Duffus - Profil | Čt 9.5.2013 9:43:10

Horda >> to byla dobrá koule...

    NHorda - Profil | St 1.5.2013 19:16:45

    že by se oprášil red salmon nebo jak se to jmenovalo ?

      Nviceroy - Profil | St 1.5.2013 19:03:54

      paulis >> samozrejme , akorat musis hledat vody se stejnou teplotou vody jaro , leto , podzim , zima .-)))))

        Npaulis - Profil | St 1.5.2013 17:00:52

        Pellets >> Jedna směs dokáže chytat ve všech čtyřech obdobých?

          NPavao - Profil | Út 30.4.2013 20:04:47

          Pellets >> díky za odpověď!

            NKocháč - Profil | Út 30.4.2013 20:01:12

            Pellets >> Proč nenapsat na rovinu, že tě doba a trh donutil zrušit už ne moc lukrativní surky. Nemáš na to tolik času a je to takhle jednodušší. Akorát jeden mix je fakt málo, míň už to nejde. Nebo jsi najel na základovku a ve videích budeš ukazovat jak si z jednoho základu za pomoci tvých ostatních tří složek udělat více druhů?

              NPellets - Profil | Út 30.4.2013 20:00:34

              Pavao >>

              Tak snad jsem ti to vysvětlil v sz:)

                NPavao - Profil | Út 30.4.2013 19:46:58

                Pellets >> já se ptám na směsky a ne na položky:-)) Mě drobnosti nezajímají!

                  NPellets - Profil | Út 30.4.2013 19:44:17

                  Pavao >>

                  To zas néé ! Proč prodávat 350 položek,když ,,nový" sortiment šlape jak hodinky ?

                    NPavao - Profil | Út 30.4.2013 19:36:13

                    Pellets >> proč jsi dal na trh jednu směs jenom? Ty ostatní nestály za nic?

                      NPavao - Profil | Út 30.4.2013 13:58:00

                      To už Pustil nabízí jen jeden mix a tři extrakty?

                        NEmilooo - Profil | Út 30.4.2013 8:11:51

                        Takové lehátka nemá ani Kevin.

                          NPellets - Profil | Po 29.4.2013 22:19:36

                          Jasně,dá to do kupy :)

                            NEfis9 - Profil | Po 29.4.2013 22:10:22

                            Kocháč >> Jen jestli sám webmaster nepotřebuje pravidla českého pravopisu :-)))))))

                              NKocháč - Profil | Po 29.4.2013 22:07:11

                              Pellets >> Tak ať ti tam opraví hrubky, lišta s názvem "O mě" mi málem vystřelila oko :o)))

                                NPellets - Profil | Po 29.4.2013 21:53:54

                                Nefrčí (:webmaster to spustil omylem dříve,hotové budou zítra.

                                  Nkuman & JRT - Profil | Po 29.4.2013 21:19:09

                                    Npaulis - Profil | Pá 26.4.2013 22:05:49

                                    :-)

                                      Npaulis - Profil | Pá 26.4.2013 18:22:15

                                      Kdy budou konečně k vydění nové stránky?

                                        Npaulis - Profil | Út 5.2.2013 21:40:39

                                        don Ferrari >> No :-)) Nějak nato musím přijít.Ať se taky daří.:-))

                                          Npaulis - Profil | Út 5.2.2013 21:38:45

                                          (bedna) >> No konečně jste mě přesvědčily.

                                            Ndon Ferrari - Profil | Út 5.2.2013 21:37:42

                                            paulis >> ten jsem si tam koupil loni a je to to samé, co prodává Hulín jako sušená játra :-))

                                              Npaulis - Profil | Út 5.2.2013 21:37:14

                                              Kocháč >> Je to na hranici.teď nebo nikdy.

                                                N(bedna) - Profil | Út 5.2.2013 21:36:23

                                                paulis >> Tak ten tam nevidím.Takže nevím za kolik byl,ale ten já beztak nepoužívám.
                                                Ale stejně moc toho tam nekoupíš a s poštovným ti ta trocha udělá to samý,jak nákup v nejbližším krámu.

                                                  Npaulis - Profil | Út 5.2.2013 21:35:22

                                                  Kocháč >> Ach jo.

                                                    Npaulis - Profil | Út 5.2.2013 21:34:55

                                                    don Ferrari >> Jo.

                                                      Ndon Ferrari - Profil | Út 5.2.2013 21:33:58

                                                      paulis >> myslíš jako u Pustila?

                                                        NKocháč - Profil | Út 5.2.2013 21:33:46

                                                        To vypadá na derniéru.

                                                          Npaulis - Profil | Út 5.2.2013 21:30:23

                                                          (bedna) >> OK. všechno sleduji.Ale co kdyby něco uniklo.( játrový extrakt )

                                                            N(bedna) - Profil | Út 5.2.2013 21:28:37

                                                            paulis >> Záleží čeho.Ale třeba Hulín

                                                              Npaulis - Profil | Út 5.2.2013 21:24:04

                                                              (bedna) >> U které konkurence.

                                                                Ndon Ferrari - Profil | Út 5.2.2013 21:14:33

                                                                (bedna) >> věřím

                                                                  N(bedna) - Profil | Út 5.2.2013 21:13:13

                                                                  don Ferrari >> To jsem zaregistroval,ale stejně mě to připadlo jako lákadlo.Mít od všeho tři max pět kusů,to je jako leták z kauflandu.Může to tam být,ale pravděpodobnější je,že už to tam není.-)-)-)
                                                                  A navíc,á valím aroco a jsem pořád na míň.-)

                                                                    Ndon Ferrari - Profil | Út 5.2.2013 21:06:05

                                                                    (bedna) >> vše je skoro pryč, třeba esence měl za 100,- Kč 250 ml

                                                                      N(bedna) - Profil | Út 5.2.2013 21:03:07

                                                                      paulis >> A co ti tam připadá jako výprodejová cena,já to projel celý a za ty ceny co má u toho uvedený to seženu běžně u konkurence a něco i levněji.
                                                                      Není výprodej jako výprodej.-)-)-)

                                                                        Npaulis - Profil | Út 5.2.2013 20:54:01

                                                                        Pustil má výprodej.

                                                                          NZiltoid - Profil | Čt 15.3.2012 20:07:40

                                                                          S firmou Pustil naprostá spokojenost.

                                                                            NBobertik - Profil | Po 5.3.2012 21:27:13

                                                                            Miláno BRH >> jak už jsem psal, pokud je to tak jen tak dál.

                                                                              NBobertik - Profil | Po 5.3.2012 21:26:22

                                                                              Arsenal >> to je jen dobře a přeju mu úspěchy.

                                                                                NPrchlajs - Profil | Po 5.3.2012 21:25:28

                                                                                Vágus >> Si dojdi na plast.chíru tam ti je zkrátěj woe:-))No na tyhle srač.ky dobrý.

                                                                                  Nchesper - Profil | Po 5.3.2012 21:08:46

                                                                                  Šlapeto - 5.3.2012 8:10:01 >> s těma rukama simě rozesmál , ale máš pravdu ten 70 nemá ani omylem ale jinak každá ryba potěší i taková 70

                                                                                    NArsenal - Profil | Po 5.3.2012 20:27:20

                                                                                    Vágus >>Neni zač :) Měj se

                                                                                      NVágus - Profil | Po 5.3.2012 20:11:33

                                                                                      Arsenal >> Díky za podporu a ruce mám fuck trochu větší, nebo alespoň když jsem chtěl chodit na lekce kytary, tak mi učitel rovnou řekl, ať se na to vyseru, bo bych mačkal dvě a více strun najednou :-D A jinak nemám zapotřebí si vymejšlet a jestli mi někdo nevěří, tak ať mi trhne nohou. Mě těší hlavně to, že jsem tam nemrznul zbytečně a mé oblíbené nástrahy mě v tom nenechaly.

                                                                                        NArsenal - Profil | Po 5.3.2012 15:36:59

                                                                                        El Duffus >> Nééé,v pohodě.Nemaž.S fotkami,kdo to umí,se dá pohrát.
                                                                                        Hodně fotek jsem viděl s tzv.přesnými mírami a tak u 10% ze všech bych tomu věřil.Neměřím,že mám metr na rybě,ale měřím pod rybou.

                                                                                          NMiláno BRH - Profil | Po 5.3.2012 15:30:42

                                                                                          michu >> jasný. Sušení jsem zkoušel, ale i tak. V teplé vodě prostě drželi málo. Každopádně na stoják myslím hodně dobrý!

                                                                                            Nmichu - Profil | Po 5.3.2012 12:08:58

                                                                                            Miláno BRH >> to máš recht, v hotovce ti albumin moc nepomůže :-D
                                                                                            leda to nechat trochu více proschnout...

                                                                                              NMiláno BRH - Profil | Po 5.3.2012 12:08:13

                                                                                              Bobertik >> osobně jsem se s borcem co vyrábí pustila párkrát setka a mohu o něm říct jen to, že by se od něj obchodníci mohli učit! Jeho jednání je maximálně profesionální a pokud jedná s každým tak jako jednal se mnou tak o něm vemi brzy hodně uslyšíme! Je to profík co ví co dělá a neni to hlavně žádnej namachrovanej kaprař!

                                                                                                NMiláno BRH - Profil | Po 5.3.2012 12:05:25

                                                                                                michu >> to jo, ale jak ho nacpu do hotový koule? Směs nekupuju. Nebaví mě to koulet.

                                                                                                  NEl Duffus - Profil | Po 5.3.2012 11:40:31

                                                                                                  Arsenal >> trošku tý fotce pomůžeme a je z něj 75 :-), doufám, že to nebereš zle, kdyžtak to smáznu

                                                                                                    NRejdy - Profil | Po 5.3.2012 11:39:17

                                                                                                    El Duffus >> A to už bude nějakej pátek, co? :)

                                                                                                      Nmichu - Profil | Po 5.3.2012 11:32:30

                                                                                                      El Duffus >>jo chytám ho už docela dlouho...mě se nejvíce líbí tuna/spice, ale salmona jedu taky...

                                                                                                        NArsenal - Profil | Po 5.3.2012 11:15:10

                                                                                                        Šlapeto >> vyhrabal jsem z archívu ještě jednu čistou 70-ku.Fotil se sám,foto nic moc.Nejlepší bude se ho zeptat. :-) Horší by bylo,kdyby psal např 85-ku.I to se zde najde.
                                                                                                        Já mu prostě věřím,jak níže psal :-)

                                                                                                          NŠlapeto - Profil | Po 5.3.2012 11:06:45

                                                                                                          Arsenal >> Ten tvůj je krásnej šupík, sedmdesát jako prd :))) Ten kolegy se mi prostě nějak nezdá no :o))
                                                                                                          Ale tak možná jo, když vidím tohodle 73 :)

                                                                                                            NArsenal - Profil | Po 5.3.2012 11:01:32

                                                                                                            Šlapeto >> Proč ne,docela mu věřím,že je to 70-ka.Šupík na mé fotce je čistej 70-ik.Ruce mám taky jako horník :-)

                                                                                                              NEl Duffus - Profil | Po 5.3.2012 10:37:32

                                                                                                              michu >> lapeš na pustila??? Red Salmon byla první kule co jsem hodil dovody... :-), na Orlasu... :)

                                                                                                                NŠlapeto - Profil | Po 5.3.2012 10:28:25

                                                                                                                Johny0400 >> Tohle mě jen praštilo přes oči.

                                                                                                                  NArsenal - Profil | Po 5.3.2012 10:02:54

                                                                                                                  Bobertik >> Co vím a pochopil,nejde mu veřejnou reklamu.Má svou cestu a jde se po ní.

                                                                                                                    NBobertik - Profil | Po 5.3.2012 9:43:47

                                                                                                                    A už se nám tady s toho stává komerce jako jinde. Pokud nebude probíhat vyložená reklama majitele jsem všemi deseti pro. Rád si poslechnu názor člověka co to vyrábí, co si o tom myslí a podle reakce jde usuzovat za co to stojí.

                                                                                                                      NJohny0400 - Profil | Po 5.3.2012 9:17:24

                                                                                                                      Šlapeto >> vzdycky se musi najit nejaky rejpal :)

                                                                                                                        Nmichu - Profil | Po 5.3.2012 8:39:02

                                                                                                                        Miláno BRH >> stačí přidat albumin...

                                                                                                                          NMiláno BRH - Profil | Po 5.3.2012 8:19:23

                                                                                                                          Pustil jezdí dobře, ale je to boilies spíše na stoják. Na řece se rychleji rozpadá a pokud najede bílá ryba tak za chvíli není na co chytat. Myslím, že je to boilies na úrovni Václavíka. Prostě jim chybí nějaký kameňáky :-)

                                                                                                                            NŠlapeto - Profil | Po 5.3.2012 8:10:01

                                                                                                                            Vágus >> Tak jestli tohle je 70tka, tam máš ruce jak ostravský horník...

                                                                                                                              NVágus - Profil | Po 5.3.2012 7:53:35

                                                                                                                              Já osobně jsem se službami firmy Pustil moc spokojenej a že to chytá tak o tom žádná :) ..tady jeden sedmdesátník před pár dny.. sice ne zas takový obr, ale na 2.3.2012 myslím slušná ryba, která zabrala na korkovou kuličku máčenou celou zimu v tuňákovém AMK a obalená Tuna Spice pastou.

                                                                                                                                NOveka - Profil | So 3.3.2012 16:55:34

                                                                                                                                Beru od něj zboží už dva roky a nemúžu si stěžovat

                                                                                                                                  NPvl - Profil | So 3.3.2012 16:24:06

                                                                                                                                  Prchlajs >> Co máš na mysli EDIT Jak to myslíš

                                                                                                                                    NXOF - Profil | So 3.3.2012 15:54:00

                                                                                                                                    michu >> Chápu, proč experimentovat, když to šlape.Budu muset taky něco vyzkoušet, tak díky.

                                                                                                                                      Nmichu - Profil | So 3.3.2012 15:42:08

                                                                                                                                      XOF >> No používám AMK, které jsou určené k dané směsi, pro každou ze 4 směsí je daná ideální kombinace atraktorů výrobcem a tu používám, např. ke směsi tuna spice AMK tuna spice atd.. zatím jsem neměl důvod experimentovat. Z esencí jsem dlouhou dobu používal mořský koktejl, ten mám fakt odzkoušený a v mé vlastní směsi šlapala esence suprově...

                                                                                                                                        NUnca - Profil | So 3.3.2012 15:22:57

                                                                                                                                        Pellets >> Zdravím. Bohužel takové sou moje zkušenosti s vaší firmou. První objednávka mi přišla v pohodě a rychle. Akorát místo AMK sem dostal lahvišky s esencema. V pohodě, za tu cenu sem to neřešil. :-) Druhá objednávka už nedošla nikdy a to ste mě v mailech ujišťoval, že už byla odeslaná. Bylo to v roce 2009 nebo 2010, už si to moc nepamatuju. To nejsou ostrá slova, tak to prostě bylo. Dost mě to mrzelo, protože nebýt těchto problémů s dodáním, pěju na vaši firmu a vámi nabízené produkty jen chválu.

                                                                                                                                          NPrchlajs - Profil | So 3.3.2012 15:21:08

                                                                                                                                          Pvl >> to bude prackama:-)))

                                                                                                                                            NPrchlajs - Profil | So 3.3.2012 15:20:31

                                                                                                                                            Pellets >> Nepruď woe:-)))

                                                                                                                                              NPellets - Profil | So 3.3.2012 15:04:32

                                                                                                                                              Ano,stavy zboží je na webu u každé položky.

                                                                                                                                                NXOF - Profil | So 3.3.2012 14:30:50

                                                                                                                                                Pellets >> Zdravím.Nečekal jsem, že se tady k tomu vůbec vyjádříte a je to rozhodně dobře.Zeptám se, máte všechno zboží co je na Vašem eshopu skladem?Díky