Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Wright - Profil | Út 18.9.2007 19:47:49

m.Kindl :-))), dost dobrý, až na to že to byl oslík a na začátku byl ještě panic...

    m.kindl - Profil | Út 18.9.2007 19:45:14

    Wright - ® Náhodou jsem takticky vybral fotku na který není vidět ani že v noťasu jede péčko s pejskama a ani co drží pod stolem v ruce :-))

      Wright - Profil | Út 18.9.2007 19:44:13

      Liborcarp: jo v Kindlosově!!!!

        liborcarp - Profil | Út 18.9.2007 19:43:10

        Wright - ® a už jseš f prdeli.-)

          liborcarp - Profil | Út 18.9.2007 19:42:13

          Wright - ® -nic se nestalo co bych pro dobro kaprařiny neudělal:-)m.kindl - ® -ha kua že mě to hned nenapadlo.-)

            Wright - Profil | Út 18.9.2007 19:42:01

            m.kindl: jo a mimochodem, vím o tom, žes neodolal!!!!

              Wright - Profil | Út 18.9.2007 19:41:18

              m.kindl. ty woe!!! takhle ho profláknout!!! Máš po prdeli, tady na seweru ja to hlava mafie!!!! Měl zůstat skrytej a inkognito!!!

                m.kindl - Profil | Út 18.9.2007 19:39:36

                Wright - ® Stojan je pro děti...profíci mají radši vidle...pak už mě napadá jedinej masturbant co obtěžoval Marcelku a svádí to na mě...dokonce chodil svádět i mě ale já se nedal :-)

                  Wright - Profil | Út 18.9.2007 19:38:49

                  lborcarp: jestli je to pravda, tak mu tu zprzněnou Marcelku budu do smrti vyčítat!!!! Mimochodem tobě se omlouvám za to narušené manželství, jak už naznačoval Aiwen, ale to víš... sázka je sázka :-))))

                    liborcarp - Profil | Út 18.9.2007 19:37:11

                    Wright - ® -nejsem si jistej ale stojan už je asi prodanej ,jinak něco na tem bude vždy když se vrátil od Marcelky tak na dvě hod.zalehnul (ostrovní zavážeč).-)

                      Aiwen - Profil | Út 18.9.2007 19:32:19

                      Liborčudla: no vždyt to říkám :-)))

                        Wright - Profil | Út 18.9.2007 19:30:32

                        m.kindl: nenene, pan zavažeč je ve svém oboru mistr a ukázal nám jak se to má dělat, takový člověk nepotřebuje podtrhávat svou osobnost nějakými modními výstřelky jako ty. (Slíbil mi ten stojan tak to snad chápeš, že se do něj navážet nemůžu).

                          m.kindl - Profil | Út 18.9.2007 19:27:25

                          Wright - ® To muší bejt ňáká mejlka...takový věci já nemám.To si mě určitě pleteš...např s panem kilometrovým zavážečem bez rezervy na cívce :-))

                            Wright - Profil | Út 18.9.2007 19:21:00

                            m.kindl: to je sice pravda, ale víš jak to je... bába ho tahal sice přes rameno, ale ten tvůj komplet v piersingu to u ní vyhrál!!!

                              m.kindl - Profil | Út 18.9.2007 19:18:51

                              Wright - ® To nechápu...nejčastěji za ní přece chodil se stopořeným údem Bába :-DD

                                Wright - Profil | Út 18.9.2007 19:18:21

                                Aiwen: tak na mě? Jak to víš? Sorry Liborcarp!

                                  Aiwen - Profil | Út 18.9.2007 19:13:01

                                  LiborPletna: né ty woe, asi na toho nahého chlapa u vás doma ve skříni!! :-))

                                    liborcarp - Profil | Út 18.9.2007 19:09:00

                                    Aiwen - ® -to jako čumíš na mě?.-)

                                      Aiwen - Profil | Út 18.9.2007 19:04:37

                                      liborpletna: hele švéde!!! :-/// Nezlob ;o)) Inak jak koušou mastodonti?

                                        liborcarp - Profil | Út 18.9.2007 19:02:07

                                        m.kindl - ® -bude to zatraceně dobré zboží.:-)tipnul bych dva prásky bohatě.:-)