Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NAiwen - Profil | Út 18.9.2007 18:57:40

Kuwa, nic neberu sem čistej jak 40-ti letej cigán :D:D:D né fakt drogy neberu a skutečně, co to má společnýho s touto otázkou??

    NWright - Profil | Út 18.9.2007 18:49:49

    M. Kindl: Kdepak, pečujeme o ní všichni, ale na tebe chlapče vzpomíná.... čert ví proč!!!

      Nm.kindl - Profil | Út 18.9.2007 18:48:41

      Wright - ® A kurwa...jak se má ? Není jí zima ?

        NWright - Profil | Út 18.9.2007 18:43:11

        m.Kindl: ty bys taky furt někomu něco bral... pozdravuje tě Marcelka z budky, stejská se jí :-))

          NFredyn - Profil | Út 18.9.2007 18:36:55

          m.kindl- to uz bude mozna neco vic nez huleni

            Nm.kindl - Profil | Út 18.9.2007 18:36:04

            Aiwen - ® Nevím co hulíš ale paličku bych si vzal :-)

              NFredyn - Profil | Út 18.9.2007 18:33:46

              aiwen- co to tady kecas, ma to neco spolecnyho z otazkou, nechapu...

                NAiwen - Profil | Út 18.9.2007 18:31:42

                mikdandy: no ani ne ;o)).. Jako když je bitka, tak jdu do ní, ale mám i strach, třeba z borečka který mě na základce šikanoval, newím proč, ale mám už vnuceno, že mám z něho strach

                  Nmikdandy - Profil | Út 18.9.2007 18:06:44

                  Aiwen- ty ses ale velkej drsňák, draku...

                    NAiwen - Profil | Út 18.9.2007 18:03:47

                    all: uděláme hromadnou bitku, moraváci vs. švédi!!! hurrááá, si musím sehnat nějakej lehčí boxer, mám nějakej těžkej a bolí mě z něj prsty

                      Nliborcarp - Profil | Po 17.9.2007 22:58:32

                      m.kindl - ® -vandalové za****ý...........))

                        Nm.kindl - Profil | Po 17.9.2007 21:36:26

                        Olin - ® Tak bacha...ty čumíš na mě !

                          NOlin - Profil | Po 17.9.2007 21:32:25

                          m.kindl - ® : hele nech aiwena bejt ja si myslím že tobě taky tvůj prodejce dnes kladl na srdce aby si nic neprokecl.....:-)))))))))))))))))
                          mimochodem...... povidam to čumíš na mě??? jo ty!!!!! :-)))))))))))

                            NÁdoš - Profil | Po 17.9.2007 20:45:28

                            m. kindl - :))))...no comment :))))

                              Nm.kindl - Profil | Po 17.9.2007 20:42:58

                              Aiwen - ® Nediv se že do tebe ryjem...vždyť ty z nás všech děláš blbce.Nakupuješ u firmy kterou nechceš a vlastně ani nesmíš profláknout...posíláš Mikovi fotky a seš naštvanej že ti je zveřejní...Nejsi taky naštvanej když se uděláš ?

                                NJarda Kučera - Profil | Po 17.9.2007 19:15:38

                                Aiwen:Ty je tu školíš,jsou zvědaví jako baby co.To je ješitnost, co pánové????

                                  NPvl - Profil | Po 17.9.2007 17:01:43

                                  certbert - ® že jsou podle toho u mne vidět výsledky :o§)) odp. na druhou část ot.

                                    Ncertbert - Profil | Po 17.9.2007 16:45:46

                                    Pvl - ® co ty se do toho s..-:o)))děláš nej papů ňamu pro big ještě jsi neotevřel net schop tak s tim něco udělej-:o))

                                      Nkikikoko - Profil | Po 17.9.2007 16:29:08

                                      Pvl - ® Tak svolej politbyro...soudruhu..o))

                                        NPvl - Profil | Po 17.9.2007 16:23:34

                                        Tuto situaci by chtělo, řešit tak nějak po soudružsku . :o§))