Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NAiwen - Profil | Po 17.9.2007 16:15:44

Fakt, jenom jsem se mu chtěl pochlubit ;o)) a fakt sem to nečekal!! Kuwa chlapy přestante, to si říkáte rybáři??? furt do někoho ryjete a nedáte mu pokoj, to si říkáte rybáři, tento server má být o tom, aby si mezi sebou rybáři radili a né aby se tu navzájem uráželi apod.!!!!!!

    NFredyn - Profil | Po 17.9.2007 16:11:48

    Aiwen- ,, sem to jenom poslal a netusil ze to tam da " draku :DDDDD

      NAiwen - Profil | Po 17.9.2007 16:08:44

      no to je ten problém, já jsem to jenom poslal Mikovi a netušil, že to tam dá, mě naštval :-((

        NAladin - Profil | Po 17.9.2007 15:59:07

        Aiwen:hlavně, že cpeš fotky na web Mikbaits..:))))

          NAiwen - Profil | Po 17.9.2007 15:56:01

          Ok, vy si myslite co chcete a já to samé

            NMaxwell - Profil | Po 17.9.2007 11:25:52

            m.kindl:no, protože kecá nic víc!

              Ndelkim - Profil | Ne 16.9.2007 22:54:11

              blabla bla blaaaa tak proč o tom tedy píšeš? když to nesmíš říct? to jako stoupneš v ceně pro ostatní nebo co?? kéž byste si tohle laskavě pro vždycky odpustili mládežníci laskavě!!!!!!

                Nm.kindl - Profil | Ne 16.9.2007 20:44:04

                Aiwen - ® Já se neščiluju :-DD
                Mě jen zarazilo že nakupuješ u nějaký menší fy co má menší ceny než Pustil a majitel nechce abys to někomu říkal...Nedovedu si představit že by mě třeba Pustil nebo kluci z Vasru požádali abych si nechal pro sebe od koho to beru...toť vše....to prostě není normální.

                  NAiwen - Profil | Ne 16.9.2007 20:02:50

                  Jozka: OK, ale fakt ti to neřeknu, je to pro mě kamarád a já mu to slíbil a e-shop nemá

                    NJozka - Profil | Ne 16.9.2007 19:51:21

                    Aiwen:ja se nerozciluju.Ja jsem jenom vysvetloval,ze to nemusi byt firma.Jinak pokud ma eshop a ma opravdu nizke ceny tak je sam proti sobe,ze nechce aby se o tom vedelo.Jinak pokud by sis to nakonec rozmyslel a chtel jit s kontaktem ven,tak mi ho prosim napis na email.Ja Ti slibuji,ze ho nikde zverejnovat nebudu.Mej se fajn a precti si moje prispevky klidne znovu a uvidis,ze urcite nejsem rozcilenej.Ahoj

                      NAiwen - Profil | Ne 16.9.2007 19:41:29

                      m.kindl a Jozka: je to kamarád a není to žádnej zaměstnanec, ale majtel, tak se neroščilujte

                        NJozka - Profil | Ne 16.9.2007 17:10:50

                        delkim:aby jsme si rozumeli.To byl jen jeden z prikladu jak by to mohlo byt.Ja neberu ani od Pustila a neznam ani zdroj aiwena.Neznam ani jeho a byl bych nerad aby to vyznelo,ze o necem vim co neni pravda.Pristi rok bych chtel take lapnout neco na Pustila.Navic by mne docela zajimalo,kde se to vsechno da sehnat o tretinu levneji??

                          Ndelkim - Profil | Ne 16.9.2007 16:09:33

                          aha, no tak to je jasný, jenže až mu majitel přijde na to že mu tam krade tak poletí a Pustil vám bude dobrej :-)

                            NJozka - Profil | Ne 16.9.2007 15:52:05

                            m.kindl - ® treba to neni firma,ale jen nejaky clovicek co ma k tomu pristup a nemuze toho sehnat vic!Jinak si to taky nedokazu vysvetlit.

                              Nm.kindl - Profil | Ne 16.9.2007 15:36:59

                              Aiwen - ® No to jsi mě fakt rozesmál....Firma která nechce abys jí prozradil...asi aby jí náhodou někdo neudělal kšeft :-DDD

                                Ncarpmania - Profil | Ne 16.9.2007 11:35:35

                                delkim: tak někdo to tak má.... a nejni jich zrovna málo...

                                  Nkabo - Profil | Ne 16.9.2007 11:13:32

                                  Lososová a olihnová moučka, betain, RR, fish protein, GLM extrakt, lososový olej, kukuřičný protein. Toto vše jsem letos používal od pustila a můžu říct že to fungovalo stejně dobře, jako kdyby to mělo na obalu kapříka nebo jiné známé logo... :-)
                                  Pokud nemáte ještě levnější zdroje doporučuju vyzkoušet...
                                  C&R

                                    Ndelkim - Profil | So 15.9.2007 22:01:58

                                    aiwen: a já to měl ještě o další třetinu levnější a kamarád taky ještě o další a nakonec další kamarád úplně zadarmo..... jak jinak že...

                                      NElis - Profil | So 15.9.2007 20:58:18

                                      Jeho webová stránka je www.pustil.cz?

                                        Nliborcarp - Profil | So 15.9.2007 19:18:59

                                        Aiwen - ® -jestli to nepráskneš tak jseš mrtvej Homolka............))