Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NTomi SR - Profil | So 15.9.2007 11:02:56

Nemusite sa bat kvality, vsetko od neho je v 100% kvalite a jednanie s ludmi tiez OK, takze nemam namietky.

    NAiwen - Profil | So 15.9.2007 10:39:04

    No mě balík nepřišel po 14-ti dnech, tak jsem napsal Pustilovi a on mi řekl, že se na tom už dělá(asi něco nedošlo), tak jsem to zrušil, at to už neposílá a objednal jsem to u jedné menší fy. co má o 1/3 nižší ceny než Pustil, ale bohužel Vám to nemůžu říct protože si přáli, abych si to nechal pro sebe :-))

      Nsteffi - Profil | So 15.9.2007 8:50:16

      neviete náhodou, či sa dá tovar objednať aj zo Slovenska, a ak áno aké sú poplatky (poštovné, ...) ?

        Nliborcarp - Profil | Pá 14.9.2007 22:21:25

        Mitchell - ®,-no abych se přiznal tak na tuto firmu jsem ještě nic nelapnul ale co není může bejt ,pracuji na tom a nejen já doufám..............)))šak dočkaj něco určo nafotím.PUSTIL-dělá kvalitu za moc dobrej peníz,to mi stačí!

          Nwarrman - Profil | Pá 14.9.2007 22:10:34

          měl jsem od něho rybu-neměla chybu!!!!!!!!!

            Nkura11 - Profil | Pá 14.9.2007 20:25:53

            No rozhodujuca je chlapci cena, to sa fakt neda pozerat na tie ceny... pustil a pak zbytok... fakt to bude tou reklamou... buduci rok sa chystam, brat od pustila pokial robi dobierky na slovensko tak veeela veci, hlavne lososak, robin red, a jeho mixik red salmon.... gratulujem

              Nkura11 - Profil | Pá 14.9.2007 20:25:32

              No rozhodujuca je chlapci cena, to sa fakt neda pozerat na tie ceny... pustil a pak zbytok... fakt to bude tou reklamou... buduci rok sa chystam, brat od pustila pokial robi dobierky na slovensko tak veeela veci, hlavne lososak, robin red, a jeho mixik red salmon.... gratulujem

                Ndelkim - Profil | Pá 14.9.2007 18:42:37

                webové stránky se prý dodělávají právě teď, cpe do reklamy minimum peněz ale ceny pak dokáže držet řádově jinde než ostatní, si to porovnej a uvidíš, jeho vstup před x lety znamenal tehdy malou cenovou revoluci

                  NHafr - Profil | Pá 14.9.2007 14:26:18

                  Letos jedu převážně na jeho věci a nemá to chybu.

                    NBachy - Profil | Pá 14.9.2007 14:10:02

                    kalaban - Já u něj jen nakupuju, je levný a kvalita ok. Nevím co je zač, ale když mu zavoláš, jistě ti odpoví sám.

                      NSla - Profil | Pá 14.9.2007 13:59:35

                      kalaban: pustil je firma jako kazda druha co prodava moučky a smesi, nakoupi mocky, prebali a pak je prodava a smesi dela sam. ceny jsou myslim vic nez priznive a kvalita taktez. Klidne nakup a uvidis.

                        Nkalaban - Profil | Pá 14.9.2007 13:52:49

                        Bachy
                        předně nevím co je vlastně ten "pustil" zač.... ceny nejsou ani drahé ani levné, takže nevím co si o tom myslet. Boilie si dělá sám? Možná se ptám hloupě, ale opravdu nevím...Když nevím co je to "zač", tak nedokáži posoudit cenu a ani to, jestli to mám koupit. Jen tu občas někdo "vypustí", že pustil má levno. No a teď se v tom nějako vyznej!

                          NBachy - Profil | Pá 14.9.2007 13:39:27

                          kalaban - Jestli něco chceš tak si radši zavolej na 774199286, něco nemá momentálně skladem.

                            Nkalaban - Profil | Pá 14.9.2007 13:21:04

                            Počkat, sem to pochopil až teď....takže on má čerstvé boilie jen v dubnu!! To je ještě hafo času, ne? :o)

                              Nkalaban - Profil | Pá 14.9.2007 13:19:50

                              Ten web toho pustila je opravdu bezkonkurenční!! Si něco koupím, ono to bude fungovat, ale on třeba za měsíc nebude vůbec existovat....ceny zajímavé, web totálně odrazující! :o)

                                Ndelkim - Profil | Pá 14.9.2007 13:00:27

                                jeho přístup k zákazníkům nemá konkurenci a jeho ceny taky ne... proti Jardovi T. jste třeba i na poloviční ceně... ať jde o moučky nebo třeba tekuté potravy, oleje, atd... a jeho liquid strong je o 50% silnější a hustší Biomino a ještě za poloviční cenu... www.pustil.cz

                                  NAiwen - Profil | Pá 26.1.2007 23:35:43

                                  má někdo zkušenosti s esencemi od Pustila?? a jaké má??

                                    Nmaxwell - Profil | Po 11.9.2006 20:42:55

                                    Dawe:co jsi od Pustila zkoušel a jak dlouho, že tady říkáš takovéhle věci?Btw jestli poznáš kvalitu věcí z veletrhu tak to seš teda profík.

                                      Nharpo | Po 11.9.2006 19:32:23

                                      Musím potvrdit,že směs Red Salmon je opravdu dobrá.Nalil jsem do toho Liquid Strong a opravdu to jezdí.Samozřejmě ne pořád,ale převyšuje mi to vysoce hotovky.Porovnávám to s Mikem a na konci sezony se uvidí.

                                        NDon Carlos - Profil | Po 11.9.2006 17:26:56

                                        Já si právě z Brna odvezl pelety a super.