- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Firma Pustil
Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NTomi SR - Profil | So 15.9.2007 11:02:56
Nemusite sa bat kvality, vsetko od neho je v 100% kvalite a jednanie s ludmi tiez OK, takze nemam namietky.
NAiwen - Profil | So 15.9.2007 10:39:04
No mě balík nepřišel po 14-ti dnech, tak jsem napsal Pustilovi a on mi řekl, že se na tom už dělá(asi něco nedošlo), tak jsem to zrušil, at to už neposílá a objednal jsem to u jedné menší fy. co má o 1/3 nižší ceny než Pustil, ale bohužel Vám to nemůžu říct protože si přáli, abych si to nechal pro sebe :-))
Nsteffi - Profil | So 15.9.2007 8:50:16
neviete náhodou, či sa dá tovar objednať aj zo Slovenska, a ak áno aké sú poplatky (poštovné, ...) ?
Nliborcarp - Profil | Pá 14.9.2007 22:21:25
Mitchell - ®,-no abych se přiznal tak na tuto firmu jsem ještě nic nelapnul ale co není může bejt ,pracuji na tom a nejen já doufám..............)))šak dočkaj něco určo nafotím.PUSTIL-dělá kvalitu za moc dobrej peníz,to mi stačí!
Nkura11 - Profil | Pá 14.9.2007 20:25:53
No rozhodujuca je chlapci cena, to sa fakt neda pozerat na tie ceny... pustil a pak zbytok... fakt to bude tou reklamou... buduci rok sa chystam, brat od pustila pokial robi dobierky na slovensko tak veeela veci, hlavne lososak, robin red, a jeho mixik red salmon.... gratulujem
Nkura11 - Profil | Pá 14.9.2007 20:25:32
No rozhodujuca je chlapci cena, to sa fakt neda pozerat na tie ceny... pustil a pak zbytok... fakt to bude tou reklamou... buduci rok sa chystam, brat od pustila pokial robi dobierky na slovensko tak veeela veci, hlavne lososak, robin red, a jeho mixik red salmon.... gratulujem
Ndelkim - Profil | Pá 14.9.2007 18:42:37
webové stránky se prý dodělávají právě teď, cpe do reklamy minimum peněz ale ceny pak dokáže držet řádově jinde než ostatní, si to porovnej a uvidíš, jeho vstup před x lety znamenal tehdy malou cenovou revoluci
NBachy - Profil | Pá 14.9.2007 14:10:02
kalaban - Já u něj jen nakupuju, je levný a kvalita ok. Nevím co je zač, ale když mu zavoláš, jistě ti odpoví sám.
NSla - Profil | Pá 14.9.2007 13:59:35
kalaban: pustil je firma jako kazda druha co prodava moučky a smesi, nakoupi mocky, prebali a pak je prodava a smesi dela sam. ceny jsou myslim vic nez priznive a kvalita taktez. Klidne nakup a uvidis.
Nkalaban - Profil | Pá 14.9.2007 13:52:49
Bachy
předně nevím co je vlastně ten "pustil" zač.... ceny nejsou ani drahé ani levné, takže nevím co si o tom myslet. Boilie si dělá sám? Možná se ptám hloupě, ale opravdu nevím...Když nevím co je to "zač", tak nedokáži posoudit cenu a ani to, jestli to mám koupit. Jen tu občas někdo "vypustí", že pustil má levno. No a teď se v tom nějako vyznej!
předně nevím co je vlastně ten "pustil" zač.... ceny nejsou ani drahé ani levné, takže nevím co si o tom myslet. Boilie si dělá sám? Možná se ptám hloupě, ale opravdu nevím...Když nevím co je to "zač", tak nedokáži posoudit cenu a ani to, jestli to mám koupit. Jen tu občas někdo "vypustí", že pustil má levno. No a teď se v tom nějako vyznej!
NBachy - Profil | Pá 14.9.2007 13:39:27
kalaban - Jestli něco chceš tak si radši zavolej na 774199286, něco nemá momentálně skladem.
Nkalaban - Profil | Pá 14.9.2007 13:21:04
Počkat, sem to pochopil až teď....takže on má čerstvé boilie jen v dubnu!! To je ještě hafo času, ne? :o)
Nkalaban - Profil | Pá 14.9.2007 13:19:50
Ten web toho pustila je opravdu bezkonkurenční!! Si něco koupím, ono to bude fungovat, ale on třeba za měsíc nebude vůbec existovat....ceny zajímavé, web totálně odrazující! :o)
Ndelkim - Profil | Pá 14.9.2007 13:00:27
jeho přístup k zákazníkům nemá konkurenci a jeho ceny taky ne... proti Jardovi T. jste třeba i na poloviční ceně... ať jde o moučky nebo třeba tekuté potravy, oleje, atd... a jeho liquid strong je o 50% silnější a hustší Biomino a ještě za poloviční cenu... www.pustil.cz
Nmaxwell - Profil | Po 11.9.2006 20:42:55
Dawe:co jsi od Pustila zkoušel a jak dlouho, že tady říkáš takovéhle věci?Btw jestli poznáš kvalitu věcí z veletrhu tak to seš teda profík.
Nharpo | Po 11.9.2006 19:32:23
Musím potvrdit,že směs Red Salmon je opravdu dobrá.Nalil jsem do toho Liquid Strong a opravdu to jezdí.Samozřejmě ne pořád,ale převyšuje mi to vysoce hotovky.Porovnávám to s Mikem a na konci sezony se uvidí.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












