Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Šlapeto - Profil | Po 5.3.2012 11:06:45

Arsenal >> Ten tvůj je krásnej šupík, sedmdesát jako prd :))) Ten kolegy se mi prostě nějak nezdá no :o))
Ale tak možná jo, když vidím tohodle 73 :)

    Arsenal - Profil | Po 5.3.2012 11:01:32

    Šlapeto >> Proč ne,docela mu věřím,že je to 70-ka.Šupík na mé fotce je čistej 70-ik.Ruce mám taky jako horník :-)

      El Duffus - Profil | Po 5.3.2012 10:37:32

      michu >> lapeš na pustila??? Red Salmon byla první kule co jsem hodil dovody... :-), na Orlasu... :)

        Šlapeto - Profil | Po 5.3.2012 10:28:25

        Johny0400 >> Tohle mě jen praštilo přes oči.

          Arsenal - Profil | Po 5.3.2012 10:02:54

          Bobertik >> Co vím a pochopil,nejde mu veřejnou reklamu.Má svou cestu a jde se po ní.

            Bobertik - Profil | Po 5.3.2012 9:43:47

            A už se nám tady s toho stává komerce jako jinde. Pokud nebude probíhat vyložená reklama majitele jsem všemi deseti pro. Rád si poslechnu názor člověka co to vyrábí, co si o tom myslí a podle reakce jde usuzovat za co to stojí.

              Johny0400 - Profil | Po 5.3.2012 9:17:24

              Šlapeto >> vzdycky se musi najit nejaky rejpal :)

                michu - Profil | Po 5.3.2012 8:39:02

                Miláno BRH >> stačí přidat albumin...

                  Miláno BRH - Profil | Po 5.3.2012 8:19:23

                  Pustil jezdí dobře, ale je to boilies spíše na stoják. Na řece se rychleji rozpadá a pokud najede bílá ryba tak za chvíli není na co chytat. Myslím, že je to boilies na úrovni Václavíka. Prostě jim chybí nějaký kameňáky :-)

                    Šlapeto - Profil | Po 5.3.2012 8:10:01

                    Vágus >> Tak jestli tohle je 70tka, tam máš ruce jak ostravský horník...

                      Vágus - Profil | Po 5.3.2012 7:53:35

                      Já osobně jsem se službami firmy Pustil moc spokojenej a že to chytá tak o tom žádná :) ..tady jeden sedmdesátník před pár dny.. sice ne zas takový obr, ale na 2.3.2012 myslím slušná ryba, která zabrala na korkovou kuličku máčenou celou zimu v tuňákovém AMK a obalená Tuna Spice pastou.

                        Oveka - Profil | So 3.3.2012 16:55:34

                        Beru od něj zboží už dva roky a nemúžu si stěžovat

                          Pvl - Profil | So 3.3.2012 16:24:06

                          Prchlajs >> Co máš na mysli EDIT Jak to myslíš

                            XOF - Profil | So 3.3.2012 15:54:00

                            michu >> Chápu, proč experimentovat, když to šlape.Budu muset taky něco vyzkoušet, tak díky.

                              michu - Profil | So 3.3.2012 15:42:08

                              XOF >> No používám AMK, které jsou určené k dané směsi, pro každou ze 4 směsí je daná ideální kombinace atraktorů výrobcem a tu používám, např. ke směsi tuna spice AMK tuna spice atd.. zatím jsem neměl důvod experimentovat. Z esencí jsem dlouhou dobu používal mořský koktejl, ten mám fakt odzkoušený a v mé vlastní směsi šlapala esence suprově...

                                Unca - Profil | So 3.3.2012 15:22:57

                                Pellets >> Zdravím. Bohužel takové sou moje zkušenosti s vaší firmou. První objednávka mi přišla v pohodě a rychle. Akorát místo AMK sem dostal lahvišky s esencema. V pohodě, za tu cenu sem to neřešil. :-) Druhá objednávka už nedošla nikdy a to ste mě v mailech ujišťoval, že už byla odeslaná. Bylo to v roce 2009 nebo 2010, už si to moc nepamatuju. To nejsou ostrá slova, tak to prostě bylo. Dost mě to mrzelo, protože nebýt těchto problémů s dodáním, pěju na vaši firmu a vámi nabízené produkty jen chválu.

                                  Prchlajs - Profil | So 3.3.2012 15:21:08

                                  Pvl >> to bude prackama:-)))

                                    Prchlajs - Profil | So 3.3.2012 15:20:31

                                    Pellets >> Nepruď woe:-)))

                                      Pellets - Profil | So 3.3.2012 15:04:32

                                      Ano,stavy zboží je na webu u každé položky.

                                        XOF - Profil | So 3.3.2012 14:30:50

                                        Pellets >> Zdravím.Nečekal jsem, že se tady k tomu vůbec vyjádříte a je to rozhodně dobře.Zeptám se, máte všechno zboží co je na Vašem eshopu skladem?Díky